#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Васильків
Вибори
Політика

Нові-старі депутати: хто відповідальний за майбутнє Василькова

23.12.2020 Анастасія Грицай 0

До Васильківської міської ради VIII скликання за результами місцевих цьогорічних виборів пройшли 34 депутати від п’яти політичних партій.

Нові-старі депутати: хто відповідальний за майбутнє Василькова

За даними ЦВК, відтепер у Васильківській міськраді працюватимуть:

  • 9 депутатів від партії «За майбутнє», голова – колишній міський голова Василькова Володимир Сабадаш;
  • 8 – від ПП «Слуги народу», голова – Андрій Шевченко;
  • 7 – від ПП «Європейської солідарності», голова – Оксана Перінська;
  • 6 – від ВО «Батьківщини», голова – Лідія Пацало;
  • 4 – від ПП «Опозиційної платформи – За життя», голова – Олег Мазепа.

Поіменний перелік депутатів

Політична партія «За майбутнє»

Володимир Сабадаш
Народився 05.10.1975 у Вінниці. Освіту почав здобувати в Рівненському філіалі Інституту управління, бізнесу і права, а закінчив навчання в 1998 році в Академії Служби безпеки України (тепер – Національна академія Служби безпеки України). За фахом – юрист. У 1998-2009 роках проходив службу в СБУ. Має військове звання підполковника СБУ. У 2009-2013 роках очолював Васильківську районну державну адміністрацію.

У червні 2013 року був обраний Васильківським міським головою, але у лютому 2014-го написав заяву про складання повноважень через суспільно-політичну обстановку. З 2015 по жовтень 2020 року обіймав посаду Васильківського міського голови. У 2019 році суд тимчасово відсторонив його від займаної посади. У листопаді цього року склав присягу депутата Київської обласної ради. Проживає в м. Київ.

Є першим кандидатом у списку партії в єдиному багатомандатному виборчому окрузі.

Валентин Грегуль
Народився 09.10.1972 р. Має вищу освіту. Безпартійний. Очолює ТОВ «Велес-ліс». Проживає у Василькові. Балотувався на виборчому окрузі № 1. За нього проголосували 98 виборців.

фото: Facebook/ Васильківська ОТГ "За Майбутнє"

Володимир Гурєєв
Народився 28.09.1954 р. Освіта – вища, безпартійний. Був радником патронажної служби апарату виконавчого комітету Васильківської міської ради. До цього працював керівником КП «Васильківський комбінат комунальних послуг», КП «Житлово-комунальний комбінат військового містечка №11», Васильківської вечірньої школи ІІ-ІІІ ступенів, а також обіймав посаду директора Васильківського міського спортивного комплексу. Місце проживання – м. Васильків. На окрузі №1 за нього громадяни віддали 103 голоси.

фото: Facebook/ Васильківська ОТГ "За Майбутнє"

Ірина Гейко
Народилася 07.09.1960 р. Здобула вищу освіту, безпартійна. Працює у Путрівському навчально-виховному комплексі «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» заступником директора з навчально-виховної роботи, викладає правознавство. Проживає у м. Васильків. На 1 окрузі отримала 140 голосів виборців.

фото: Facebook/ Васильківська ОТГ "За Майбутнє"

Руслан Гайдаєнко
Народився 30.12.1988 р.. Має вищу освіту, безпартійний. Є фізичною особою - підприємцем. До цього був депутатом Великовільшанської сільської ради VII скликання (самовисуванець). Живе у Василькові. Обраний у єдиному багатомандатному виборчому окрузі 35 голосами.

фото: Facebook/ Васильківська ОТГ "За Майбутнє"

Володимир Євменов
Народився 13.01.1987 р. Освіта – вища, безпартійний, проживає у Василькові. Вже був депутатом Васильківської міської ради VII скликання від «Радикальної партії Олега Ляшка». На 2 окрузі за нього проголосували 69 васильківчан.

фото: Facebook/ Васильківська ОТГ "За Майбутнє"

Іван Качан
Народився 23.10.1957 р. Здобув вищу освіту, безпартійний. Очолює Великобугаївську сільську раду з 2006 року. З 1979 року був заступником командира роти з політичної частини у Хабаровському краю Російської Федерації, згодом працював секретарем та заступником командира військової частини. У 1989 році був переведений в Україну на посаду заступника командира батальйону з політичної частини у місті Умань. Через рік очолив соціально-психологічну службу військової частини у Василькові. Із 1996 року обіймав посаду старшого викладача кафедри військового права Військового інституту Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, пізніше очолив кафедру, захистив докторську дисертацію, працював старшим викладачем. Проживає у Василькові.
На окрузі №2 отримав від виборців 104 голоси.

фото: Facebook/ Васильківська ОТГ "За Майбутнє"

Марина Бруква
Народилася 28.07.1978 р. Має вищу освіту, безпартійна. У минулому – депутат Васильківської міської ради VII скликання від партії «Батьківщина». З 2013 року очолює ТВО «Амарант України». Живе у м. Васильків. Балотувалася на третьому окрузі. За неї проголосували 82 людей.

фото: Facebook/ Васильківська ОТГ "За Майбутнє"

Світлана Гайдаєнко
Народилася 27.11.1968 р. Здобула вищу освіту, безпартійна. З 2008 року є головаою Великовільшанської сільської ради. Місце проживання – м. Васильків. У виборчому окрузі №3 за неї проголосували 88 виборців.

фото: Facebook/ Васильківська ОТГ "За Майбутнє"

Політична партія «Слуга народу»

Андрій Шевченко
Народився 19.03.1981 р. Має вищу освіту, безпартійний. Працює на комунальному підприємстві «Васильківська шкірфірма» інженером-технологом. Попередня діяльність: з 2011 року був фізичною особою - підприємцем (наразі діяльність ФОП припинено), також працював адміністратором місцевого супермаркету «Сільпо» та керував Васильківською міською організацією політпартії «Народний Рух України». Проживає у м. Васильків. Є першим кандидатом у списку партії в єдиному багатомандатному виборчому окрузі.

фото: Facebook/Андій Шевченко

Олександр Фень
Народився 13.09.1953 р. Здобув диплом про вищу освіту, є безпартійним. Обіймає посаду директора ТОВ «СлаВа». За нього віддали голоси 26 василькічан в єдиному багатомандатному виборчому окрузі.

Анна Реус
Народилася 01.06.1991 р. Має вищу освіту, безпартійна. На життя заробляє, будучи фізичною особою – підприємцем. Її місце проживання: м. Васильків. Здобула 65 голосів жителів Василькова у виборчому окрузі №1.

фото: Facebook/Анна Реус

Тетяна Омельченко
Народилася 04.08.1983 р. У 2006 році закінчила радіофізичний факультет КНУ ім. Т.Г. Шевченко, у 2007-му – склала кандидатський мінімум, закінчивши аспірантуру КНУ ім. Т.Г. Шевченко. Також навчалась у Міжрегіональній академії управління персоналом (МАУП), інституті менеджменту та бізнесу ім. Б. Хмельницького, інституті права ім.. В. Великого, МАУП. У 2005 році працювала економістом відділу по управлінню активами і пасивами Банку управління ресурсною позицією Казначейства Правекс-Банку. У 2006-2007 роках була експертом з продукту, керівником проєктів відділу додаткових послуг Департаменту розвитку та управління продуктами в ЗАТ «Український мобільний зв’язок». З 2007 по 2013 рр. – СПД-ФОП. З 2013 року – керівник ТОВ «Юридична компанія «Фортуна». Була депутатом Васильківської міської ради VII скликання від «Радикальної партії Олега Ляшка» та VI скликання від політичною партії «Зелені». Наразі є фізичною особою – підприємцем. Проживає у Василькові, безпартійна. На першому окрузі за неї проголосували 77 громадян.

фото: Facebook/ Тетяна Омельченко

Анна Турчин
Народилася 25.08.1991 р. Має вищу освіту, безпартійна. Проживає у Василькові. Помічниця нардепа IX скликання Вячеслава Рубльова від «Слуги народу».У 2015 році балотувалась до Київської міської ради VIII скликання від партії «Укроп». Працювала юристом у Васильківському об'єднаному військовому комісаріаті. У єдиному багатомандатному виборчому окрузі здобула 51 голос.

фото: Facebook/ Анна Турчин

Юлія Мартиненко
Народилася 03.08.1990 р. Є вища освіта, безпартійна. Очолює організаційний відділ Васильківської міської ради. Прожива у м. Васильків. За неї проголосували 70 місцевих мешканців в окрузі №2.

фото: Facebook/ Юлія Мартиненко

Артем Гринько
Народився 09.10.1985 р. Освіта – вища, безпартійний. Працює начальником виробничої бази у ТОВ «Агропромсантехенергосервіс». Живе у Василькові. У 3-му виборчому окрузі отримав від виборців 71 голос.

Дмитро Земенський
Народився 28.12.1985 р. Має диплом про вищу освіту, є безпартійним. Фізична особа-підприємець. Депутат Кодаківської сільської ради 7-го скликання (безпартійний). Проживає у с. Кодаки Обухівського району. У виборчому окрузі №3 обраний 146 голосами виборців.

Політична партія «Європейська солідарність»

Оксана Перінська
Народилася 28.08.1982 р. Освіта – вища. Є першим номером у списку партії в єдиному багатомандатному виборчому окрузі та членом політичної партії «Європейська солідарність». Цьогоріч пройшла до Київської обласної ради VIII скликання. Була секретарем та депутатом Васильківської міської ради VII скликання.

фото: Facebook/ Оксана Перінська

У минулому працювала слідчим слідчого відділення Личаківського РВ ЛМУ УМВС України у Львівській області (2004-2007 рр.), потім – старшим слідчим слідчого управління Львівського міського управління міліції УМВС України у Львівській області (2007-2011 рр.). У 2011 році почала працювати слідчим слідчого відділення Васильківського МВ ГУМВС України в Київській області. У 2012 році звільнилась із органів внутрішніх справ України. Того ж року здобула свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю. Працювала адвокатом до 2015 року аж поки не була обрана секретарем Васильківської міської ради VІІ скликання та членом виконавчого комітету Васильківської міської ради VII скликання.

Ніна Ткаченко
Народилася 22.02.1958 р. Має вищу освіту, безпартійна. Веде діяльність фізичної особи – підприємця, очолює ДП «Васильківської райспоживспілки об'єднання громадського харчування «Українка». Місце проживання: м. Васильків. Обрана 44 голосами виборців у виборчому окрузі №1.

фото: Facebook/ Ніна Ткаченко

Владислав Марков
Народився 17.04.1965 р. Освіта – вища, безпартійний. Обіймає посаду директора ТОВ «Управляюча компанія «Троянда»». Також був депутатом Васильківської міської ради VII (від БПП) та VI від «Партії регіонів». Живе у м. Васильків. У виборчому окрузі №1 отримав 185 голосів.

фото: Facebook/ Владислав Марков

Андрій Струк
Народився 11.05.1975 р. Здобув вищу освіту, безпартійний. Є фізичною особою – підприємцем. Був депутатом Васильківської міської ради VII скликання від БПП. Місце проживання: м. Васильків. За нього проголосували 69 виборців у єдиному багатомандатному виборчому окрузі.

фото: Facebook/ Андрій Струк

Людмила Бурсова
Народилася 21.05.1958 р. Має вищу освіту, безпартійна. З 2008 року очолює Управління соціального захисту населення Васильківської міської ради. Також була депутатом Васильківської міської ради VII скликання від БПП. У минулому, з 1978 по 1986 рр., працювала товарознавцем, заступником директора, директором торгового об’єднання управління торгівлі Алуштинського міськвиконкому АР Крим. З 1987 по 1993 рік – начальник відділу, заступник начальника управління торгівлі Васильківського міськвиконкому. Потім була начальником торгового відділу та директором ТОВ «Берізка» Васильківського заводу «Електропобутприлад» (з 1987 по 1993 рр.). Пізніше – з 2000 по 2008 рр. – працювала у Васильківському вузлі зв’язку. Проживає у Василькові. Обрана 123 голосами у виборчому окрузі №2.

Фото: скрін з відео/ Youtube

Володимир Підгорецький
Народився 25.02.1959 р. Має вищу освіту, безпартійний, пенсіонер. Був головою Васильківської міської інвалідської громадської організації «Союз Чорнобиль України». Місце проживання: м. Васильків. На виборчому окрузі №3 за нього віддали своїх голосів 56 васильківчан.

фото: Facebook/ Володимир Підгорецький

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Лідія Пацало
Народилася 30.10.1955 р. Має вищу освіту, безпартійна. Заслужений лікар України з 1998 року. Основна медична спеціальність – лікар-педіатр. З 2015 року очолює Васильківську центральну районну лікарню. Також на цій посаді перебувала з 1996 по 2005 рік. Проживає у Василькові.
Є першим кандидатом у списку партії в єдиному багатомандатному виборчому окрузі.

Раїса Редько
Народилася 16.05.1960 р. Освіта – вища, безпартійна. Обіймає посаду завідувача інфекційним відділенням Васильківської районної лікарні. Живе у м. Васильків. На виборчому окрузі №1 набрала 74 голоси.

фото: Facebook/ Васильківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги

Богдан Шевчук
Народився 29.11.1995 р. Освіта – вища, безпартійний. У Васильківській районній раді працював головним спеціалістом юридичного відділу. Наразі – секретар Васильківської міськради. Проживає у Василькові. Здобув 22 голоси вборців у єдиному багатомандатному виборчому окрузі.

Володимир Заводій
Народився 06.02.1973 р.. У Львівській політехніці здобув вищу освіту, безпартійний. Обіймає посаду директора Васильківського спеціалізованого підприємства комунально-побутового обслуговування. Проживає у м. Васильків. 80 громадян віддали за нього у виборчому окрузі №3 свої голоси.

фото: Facebook/ Володимир Заводій

Любов Лущик
Народилася 01.11.1959 р. Має професійно-технічну освіту, є членом політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Займається підприємницькою діяльністю (ресторан «Консул»). Також була депутатом Васильківської міської ради VII скликання від ВО «Батьківщина». Живе у Василькові. Отримала 119 голосів у виборчому окрузі №3.

фото: Facebook/ Любов Лущик

Валентина Савчук
Народилася 17.02.1971 р. Має вищу освіту, безпартійна. З 2010 року – Барахтівська сільський голова. До цього з 1990 по 2010 рр. працювала вчителем початкових класів Барахтівської ЗОШ І-ІІІ ст. Проживає в с. Застугна. На 3-му окрузі набрала 203 голоси виборців.

фото: Facebook/ Валентина Савчук

«Опозиційна платформа – За життя»

Олег Мазепа
Народився 21.04.1975 р.. Здобув вищу освіту. Є членом політичної партії «Опозиційна платформа – За життя». Очолює комунальну установу Київської обласної ради «Фонд комунального майна». Проживає в Києві. "Фонд комунального майна". Раніше працював заступником директора малого приватного підприємства «Гетьман» (1994-2000 рр.). З 2010 по 2014 р. – був головою Васильківської районної ради. Потім працював у ТОВ «901». Був депутатом Васильківської міської ради V, VI та VII («Опозиційний блок») скликань. У 2019 році став депутатом Київської обласної ради VII скликання.
Перший номер в списку партії у ЄБВО.

Фото: cityukraine.info

Тетяна Гладкова
Народилася 27.05.1977 р. Освіта – вища, член політичної партії «Опозиційна платформа – За життя». Працює заступником директора підприємства «Васильківський ринок» Київської регіональної споживспілки. До цього з 1995 по 2001 рік працювала медичною сестрою поліклінічного відділення Уманської центральної районної лікарні. З 2001 по 2010 рік – фельдшер батальйону у військовій частині А-2012 в Умані. З 2010 по 2013 р. обіймала посаду секретаря Васильківської міської ради. Згодом працювала головним спеціалістом відділу з питань депутатської діяльності та зв’язків з органами місцевого самоврядування Васильківської райради. Крім того, була депутатом Васильківської міської ради VII скликання («Опозиційний блок») та VI скликання («Партія регіонів»). Місце проживання – Васильків. За неї проголосували 93 громадяни у виборчому окрузі №1.

фото: Facebook/ Тетяна Гладкова

Євгеній Махньов
Народився 19.02.1994 р. Має вищу освіту, член політичної партії «Опозиційна платформа – За життя». Очолює товариство з обмеженою відповідальністю «Кепітел Ріел Естейт». Живе у м. Київ.
Здобув 6 голосів у єдиному багатомандатному виборчому окрузі.

Олександр Волощук
Народився 29.06.1989 р. Має вищу освіту. Є членом політичної партії «Опозиційна платформа – За життя». Працює юристом у ТОВ «ЮК «ІДС». Місце проживання: м. Київ. Набрав 11 голосів у єдиному багатомандатному виборчому окрузі.

«Погляд» також повідомляв, що у Василькові представили новообраних голову і депутатів.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і Погляд Васильків, а також дивіться на YouTube.