Новини
Україна
Новини Київської області
Анонси
Позитивні історії

“Нові перемоги героїв”: проєкт для ветеранів


Програму історій успіху втілюють спільно  БО «Благодійний Фонд Stabilization Support Services» спільно з Громадським радіо та Державною службою зайнятості

«Ми працюємо з проблематикою реінтеграції ветеранів з літа цього року у партнерстві з міністерством ветеранів, регіональними ветеранськими організаціями. Ми зіштовхнулися з тим, що дійсно дуже велика проблема — працевлаштування і самозайнятість. З одного боку, у людей є ідеї, з іншого боку — є необхідність знайти ресурси на втілення цих ідей. Ми хотіли підняти тему зайнятості ветеранів, що можна для цього зробити, які є для них можливості. З одного боку це натхнення, з іншого — інформація. Ми всіх закликаємо звертатись в місцеві центри зайнятості або шукати інформацію на сайті державної служби зайнятості», зауважила виконавча директорка Благодійної організації «Благодійний Фонд Stabilization Support Services» Ольга Іванова в ефірі громадського радіо.

Ініціатори проєкту «Нові перемоги героїв» вирішили запустити інформаційну кампанію про історії ветеранів, героїв. Її впроваджують БО «Благодійний Фонд Stabilization Support Services», Громадське радіо та Державна служба зайнятості. Адже йдеться про історії успіху людей, які знайшли свою власну справу за підтримкою Служби Зайнятості.

«Головний акцент у нашому проєкті ми зробили на позитивних історіях ветеранів. Це важливо, щоб інші ветерани шукали власну справу і знали, що їм можуть допомогти. Також, щоб роботодавці слухали й хотіли залучати до себе ветеранів. Адже ветерани - це неймовірний потенціал", повідомляється на Фейсбук-сторінці Програма радників.

Проект «Нові перемоги героїв» утілюється за фінансової підтримки British Embassy Kyiv.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів