#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Васильків
Кримінальні новини

Нові деталі підкупу виборців: роздача посуду на Васильківщині

25.07.2019 Надiя Проценко 0

Нові деталі підкупу виборців: роздача посуду на Васильківщині

Вибори до Верховної Ради України завершились, а повідомлення про порушення виборчого права до поліції продовжують надходити. Так, лише за минулу добу поліція Київської області зареєструвала 5 таких заяв, одна з яких не знайшла свого підтвердження, а по 4 фактах проведені перевірки, матеріали яких приєднані до раніше відкритих кримінальних проваджень.

Зокрема, до уже відритого кримінального провадження за ч. 1 ст. 160 (Підкуп виборця, учасника референдуму) Кримінального кодексу України приєднано нові матеріали щодо підкупу виборців у с. Кодаки на Васильківщині. З такою заявою звернувся народний депутат до Васильківського відділу поліції, стверджуючи, що він став очевидцем підкупу виборців одного із кандидатів у народні депутати шляхом роздачі посуду у будинку культури із закликом підтримати його під час голосування.

Джерело: Поліція Київської області

Ілюстрація з інтернет-ресурсів