#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Вишгород
Київщина-суспільство

Нове поповнення військової частини

28.04.2019 Косянчук Інна 0

До Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка, яка дислокується у Вишгородському районі, почали прибувати новобранці

Впродовж місяця з усієї України будуть з’їжджатися хлопці, які виявили бажання проходити службу у Національній гвардії України.

По прибуттю в частину новобранців насамперед коротко ознайомили з історією Нацгвардії та Першої Президентської бригади, а в клубі частини показали ролики про діяльність відомства. Також юнаки пройшли медичний огляд та отримали військову форму. Також їм довелось змінити звичний імідж, цивільний одяг на однострій та берці.

До військової служби хлопці ставляться позитивно. Хтось сподівається позбутися поганої звички – лінуватися та стати більш дисциплінованим. Дехто мріє покращити фізичні навички та загартувати свій характер. Наприклад Євген з Одещини для себе чітко вирішив, що після строкової служби підпише контракт з Нацгвардією. Каже, хоче бути схожим на брата-прикордонника. В їхній сім’ї з повагою ставляться до професії військовослужбовця.

Відтепер юнакам доведеться опановувати нові знання та навички військової справи. Попереду у хлопців багато роботи: вивчити статут, будову автомата, навчитися ходити стройовим кроком. Також із новобранцями працюватимуть психологи, які проводитимуть заняття з курсу «teambuilding» та допомагатимуть хлопцям адаптуватися до змін у житті.

Джерело: Перша Президентська Бригада