#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Україна-суспільство

Нова опція “Дії”: змінити місце проживання можна онлайн (ВІДЕО)

29.11.2021
Тепер змінити прописку можна всього лише одним кликом на своєму смартфоні.

Зміна місця реєстрації — одна з найпопулярніших послуг в Україні. І тепер завдяки нововведенню Мінцифри українці зможуть змінювати місце свого проживання онлайн через додаток “Дія”.

Послугу можна буде отримати за один робочий день, без відвідування держустанов, довгих черг та збору документів.

У Мінцифри пояснюють, що більше не знадобиться штамп в паспорті чи довідка до ID-картки, а замість трьох установ, 30 днів очікування та купи довідок тепер буде тільки одна заява, яку розглянуть та оброблять за 24 години.

«Ми повністю трансформуємо послугу, прибираючи бюрократію. Більше не потрібно буде їхати, наприклад, до свого рідного міста, навіть якщо ви хочете там зареєструватися», – розповідає Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

До того ж чоловікам не прийдеться ходити у військкомат, щоб стати на облік.

Відкрите бета-тестування нової опції запустять 1 грудня.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.