Україна
Головні новини
Суспільство
Здоров'я

Нова хвиля коронавірусу: уряд України діятиме жорсткіше


Оскільки кількість хворих на COVID-19 в Україні лише зростає, зокрема, сьогодні, 19 червня, було втретє за останній тиждень побито антирекорд нових випадків, керівництво країни має намір впровадити жорсткіший контроль за дотриманням протиепідеміологічних заходів.

Про це 19 червня заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на позачерговому засіданні уряду, присвяченому питанням медицини . «Ми фактично сьогодні отримуємо початок чергової або першої, або другої хвилі – як хочете, можна це назвати – хвилі захворюваності на коронавірус. Порятунок єдиний – це соціальна дистанція, дезінфекція, масочний режим, дотримання всіх правил», – наголосив Шмигаль.

За його словами, в країні вже дві області, де наповненість профільних лікарень хворими на коронавірус складає понад 50%. «Ми будемо посилювати контроль за дотриманням протиепідеміологічних заходів. У регіони для контролю має виїжджати керівництво Міністерства охорони здоров’я на чолі з головним санітарним лікарем», – зазначив прем'єр-міністр.

Також буде посилено контроль з боку Національної поліції, Держпродспоживслужби, Мінінфраструктури, МОЗу тощо. «Ми будемо діяти жорсткіше, щоб українці були у безпеці», - підсумував Шмигаль.

Звернувся прем'єр і до місцевих керівників, які напередодні виборів хочуть «бути добрими до людей», з проханням не послаблювати карантин та «відкласти політичні баталії».

Зауважимо, що 19 червня (станом на 9:00) в Україні загалом зафіксовано 34 984 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 985 летальних, 16 033 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 921 новий випадок. 

Щоб зменшити розповсюдженість коронавірусної інфекції президент доручив закупити електрички з кондиціонерами.

19 червня на засіданні Верховна Рада дозволила лікувати коронавірусну хворобу COVID-19 незареєстрованими ліками.

Фото - https://pxhere.com