#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Обухів
Фастів
Пригоди
Кримінальні новини

Ніщо не стане на заваді: в Обухові і Фастові закрили гральні заклади, які відновлювали діяльність

04.04.2020 Гапон Юлія 000

Поліція Київщини ліквідувала у містах Обухів і Фастів підпільні гральні заклади, які вкотре відновили свою діяльність.

Так, працівники Управління карного розшуку поліції столичної області ліквідували гральний заклад по вул. Каштановій у місті Обухів. Повідомлення про те, що він там функціонує надійшло від небайдужого місцевого жителя. Саме за цією адресою працівники поліції вже двічі припиняли роботу грального закладу і вхід до приміщення огороджували стрічкою.  

Однак такі перепони не стали на заваді бажаючим заробити статки. Усупереч діючому законодавству підприємливі «бізнесмени» вкотре облаштували гральний зал, завезли туди комп’ютерну техніку, меблі  і пропускали до закладу тільки своїх «клієнтів». Цього разу поліцейські вилучили 12 комп’ютерів у повній збірці. 

Наразі проводяться слідчо-оперативні заходи щодо встановлення кола осіб, причетних до організації незаконно грального бізнесу.

Також поліція ліквідувала черговий підпільний гральний заклад у місті Фастів за повідомленням місцевого жителя. Там працівники місцевої поліції виявили та вилучили в якості речових доказів гральне обладнання: 11 системних блоків, монітори та комплектуючі.

Джерело: Відділ комунікації поліції в Київській області