#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Здоров'я
Світ-суспільство

Німецькі волонтери допомогли Переяславу гуманітарним вантажем

29.11.2019 Оксана Кириленко 0

Волонтер Олівер Браун разом із Міжнародним фондом «Взаєморозуміння і толерантність» та PikASZ «Мальтійська служба допомоги»  надіслали переяславському Центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів, гуманітарний вантаж з Німеччини (м. Магдебург). 

Це допоміжні засоби реабілітації, спеціалізовані багатофункціональні меблі та гігієнічні засоби. Є оргтехніка та медичне обладнання.
– Ми дуже вдячні Оліверу Брауну та волонтерам із Німеччини за допомогу, – каже заступник генерального директора Центру Світлана Сога (53 роки). – Він це робить від щирого серця. Коли приїжджає до Центру, то спілкується не тільки з персоналом, а і з нашими клієнтами. Вивчає потреби, пропонує привезти потрібні речі. Ось і цього разу доставили ліжка з підйомниками для лежачих клієнтів, стільці, столики, шафи. Привезли підгузки, що дуже важливо. Приїхала величезна фура, розвантажували її наші працівники. Це суттєва допомога, ми її дуже цінуємо.

За інформацією: "Переяслав Сіті"