#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Події

Німецька авіакомпанія боїться залишати співробітників в Україні на ніч (ВІДЕО)

23.01.2022
Lufthansa змінила графік своїх нічних авіарейсів до України.

Німецька авіакомпанія Lufthansa змінила графік кількох нічних авіарейсів до Києва через побоювання за безпеку співробітників на тлі можливої ескалації з боку Росії.

Пасажирам авіакомпанія повідомила, що екіпаж не може залишатися в країні на ніч через "політичну ситуацію". Зокрема, було перенесено виліт рейсу з Мюнхена, який мав відправитись з німецького аеропорту в суботу 22 січня о 22:00. 

Деякі пасажири вже зіткнулися з наслідками змін рейсів. Інформацію підтвердила екснардепка Вікторія Войціцька та екскерівниця Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Любов Цибульська.

"Не дозволяємо своїм екіпажам залишатися на ніч через політичну ситуацію в Україні", – процитувала Цибульська пояснення працівників авіакомпанії у соцмережі.

Між тим, з'явилася інформація, що Міністерство закордонних справ Німеччини працює над планом евакуації родичів співробітників німецького посольства в Україні. У випадку погіршення безпекової ситуації в країні, згідно з планом, родини співробітників посольства мають вивезти з України.

Дивіться більше відео про погляд Німеччини на ситуацію в Україні за посиланням.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.