Новини
Здоров'я
За кордоном

Німеччина розпочне випробування вакцини проти коронавірусу


Німецька компанія Biontech з Майнца отримала від німецького Інституту імені Пауля Ерліха перший дозвіл на клінічні випробування вакцини проти коронавірусу, що викликає хворобу COVID-19. У тестуванні візьмуть участь дві сотні здорових добровольців. Про це йдеться у повідомленні інституту.

Це перший подібний дозвіл на випробування вакцини проти COVID-19 у Німеччині. Його надали після прискіпливого вивчення потенційних ризиків та користі цієї розробки медиків. «Випробування прототипу вакцини на людях є важливим етапом на шляху до безпечної та дієвої вакцини проти COVID-19 для населення Німеччини та інших країн», – зазначається у дописі Інституту імені Пауля Ерліха.

Нова вакцина належить до групи так званих генних вакцин, що містять генетичну інформацію збудників хвороб. Це призводить до вироблення організмом імунних клітин, здатних боротися з відповідними вірусами. У клінічних дослідженнях також тестуватимуться толерантність організму до вакцини та її безпечність.

Раніше компанія Biontech працювала над розробкою імунної терапії проти раку. Створючи вакцину проти COVID-19, компанія налагодила співпрацю з фармацевтичним концерном Pfizer.

Раніше «Погляд» повідомляв про розробку 70 вакцини проти COVID-19 у світі. Чотири з них вже перебувають на стадії клінічних досліджень у Китаї та США.

Читайте також Кличко порівняв Київ з іншими містами світу щодо ситуації з коронавірусом

Екологи пророкують людству деградацію через погіршення клімату

Фото ілюстративні з відкритих джерел