Україна
Головні новини

Нічиєю з Португалією стартує Україна у кваліфікації до ЄВРО-2020

Збірна України розпочала боротьбу в кваліфікації до Євро-2020. Зігравши в нічию у першому груповому турі проти збірної Португалії. 22 березня, 21:45 Лісабон, стадіон "Естадіу да Луж" Головний арбітр: Клеман Тюрпен (Франція)  ПОРТУГАЛІЯ - УКРАЇНА 0:0 Португалія: Патрісіу - Канселу, Пепе, Діаш, Геррейро - Карвалью, Невеш (Рафа Сілва, 63), Моутінью (Жоау Маріу, 87) - Андре Сілва (Дієго Соуза, 73), Роналду, Бернарду Сілва. Запасні: Са, Бету, Фонте, Данілу, Жоау Феліш, Діогу Жота, Маріу Руй, Піцци, Семеду. Україна: П'ятов - Миколенко, Матвієнко, Кривцов, Караваєв - Степаненко, Маліновський - Зінченко, Коноплянка (Буяльський, 87), Марлос (Циганков, 68) - Яремчук (Мораес, 76). Запасні: Бойко, Лунін, Бутко, Бурда, Соболь, Сидорчук, Безус, Шапаренко, Кравець. Перші 10 хвилин матчу обидві команди відіграли у досить високому темпі. Поступово більше контролювати м'яч стали господарі поля, створивши декілька гострих моментів біля воріт Андрія П'ятова. Двічі небезпечно пробивав Кріштіану Роналду і одного разу підступно під поперечину Пепе - ворота українців врятував П'ятов. Нічиєю з Португалією дебютує Україна у кваліфікації до ЄВРО-2020 На 17 хвилині м'яч все ж побував у сітці воріт нашої збірної, але не був зарахований через положення "поза грою", в якому перебував Карвалью. При досить рівній грі у першому таймі, хоча у португальців моментів було більше, та за значною перевагою господарів у другому - українцям все ж вдалося вистояти під шаленим тиском португальської збірної на останніх хвилинах зустрічі, здобувши нічию. Героєм матчу у складі збірної України можна вважати голкіпера Андрія П'ятова, який не раз рятував команду.