#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Подорожі

Незвичайна піша мандрівка: жінка подолала понад 700 кілометрів

17.12.2021
Стерла пару кросівок та пройшла пішки 803 кілометри.

Незвичайна піша мандрівка: жінка подолала понад 700 кілометрів - зображення
Фото: Надія Коломієць/Facebook

 Ірпінчанка Надія Коломієць подолала  Французький шлях Святого Якова. У подорож взяла лише рюкзак, та йшла пішки 25 днів.

Шлях святого Якова (Camino Frances)
Незвичайна піша мандрівка: жінка подолала понад 700 кілометрів - зображення
Незвичайна піша мандрівка: жінка подолала понад 700 кілометрів - 1 - зображення
Фото: Надія Коломієць/Facebook

18 жовтня Надія Коломієць розпочала Французський шлях Святого Якова (Camino Frances) з міста Памплона і вже 8 листопада завершила його в місті Сантьяго-де-Компостела.

«22 дні та 713 км пішки. Жодного разу за ці дні я не користувалась жодним транспортом, тільки пішки. Погода була різною: було сонце, був дощ і навіть сніг на висоті 1500 м. Було безліч приголомшливих пригод та неймовірних зустрічей. Навіть зносила одну пару черевиків і довелось купувати нові в Понфераді», - ділится враженнями на сторінці Facebook.

Після цього Надія Коломієць за три дні подолала ще 90 км до Фістерри.  Таким чином всього пішки вона пройшла 803 км за 25 днів

Одного разу Надія взагалі за один день пройшла 50 км. На своїй сторінці Facebook вона поділилася відчуттями:

«Перші 15 км ти йдеш легко. Все подобається: природа — прекрасна, шлях — легкий, співаєш собі під ніс якихось пісень, словом, все добре. Після 20 і до 30 км вже починається боротьба. Боротьба з втомою, із болем в ногах, в плечах (вага рюкзака вже дається взнаки), із думками «а нащо воно тобі треба, може присісти чи взагалі зупинитись на ніч отут?».

За її словами, після 30-35 км починає відкриватись друге дихання. «Зазвичай це відбувається наприкінці дня, коли до гостела лишається лічені км і ти летиш, мов на крилах, щоб поскоріше дістатись до омріяного відпочинку. Проблема в тому, що другого дихання вистачає ненадовго і от після 38-40 км знову починається боротьба. Втома навалюється з подвійною силою і ось тут вже хто кого, чи ти її, чи вона тебе...»,- додає ірпінчанка.

Останні 5 км Надія Коломієць зазначає, що дались їй найважче.

«На якомусь етапі, не дивлячись на всі принципи, я вже була згодна, щоб мене хтось підвіз. І тут таки зупиняється машина, невеликий мікроавтобус»,  - додає вона.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.