#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Пригоди
Київ

Незаконну опору на проїжджій частині дороги у Києві забудовник обіцяє демонтувати

10.06.2020 Косянчук Інна 0

Кyivproekt-development, який збудував в Києві ТРЦ «Апрель», вибачився перед людьми та зобов’язався відновити дорожнє покриття.

Ситуація, яка виникла у столиці, коли девелопер Кyivproekt-development під час спорудження другої черги ТРЦ «Апрель» зайняв частину дороги на вулиці Леся Курбаса у Святошинському районі, збурила громадськість. Як повідомляв «Погляд», таким чином забудовник зайняв територію, яка  знаходиться в комунальній власності.

Після того, як ця ситуація набула розголосу, девелопер відгукнувся листом, опублікованим на сайті компанії. Звертаючись до міського голови Києва Віталія Кличка, киян, та «особливо мешканці(в) Святошинського району м. Києва», забудовник зауважив:

«Щодо ситуації із встановленням опори конструкції на будівництві за адресою пр-т Леся Курбаса, 20, хочемо повідомити наступне. По-перше, хочемо принести свої вибачення усім, кому це спричинило незручності. Ми не будемо витрачати ваш час, пояснюючи вам причини цієї прикрої ситуації. Натомість ми вирішили у найближчі строки власним коштом знести опору, яка заважає руху, та відновити дорожнє покриття на цьому місці. По-друге, інформуємо, що ми вирішили зробити соціальний проект для мешканців району. Форму та зміст якого ми будемо обговорювати з громадою. Ще раз приносимо вибачення».

Цей лист також був опублікований у соцмережах і викликав емоційне обговорення. Люди цікавляться, що ж то буде за соціальний проект, а також – чи заплатить винуватець штраф.  Серед коментарів – і пропозиція відновити попередню станцію швидкісного трамвая.


Як повідомляв нещодавно "Погляд", у Вишгороді зафіксоване незаконне будівництво.