#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Кримінальні новини

Незаконне пальне вартістю 17,6 млн грн вилучили на Київщині

11.02.2021 Гапон Юлія 000

Співробітники податкової міліції виявили факт незаконної реалізації паливно-мастильних матеріалів у Київській області.

У рамках проведення операції «Акциз» та досудового розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 204 КК України, податкова міліція Київщина встановила, що на території Миронівського району на автозаправних станціях та складах паливно-мастильних матеріалів здійснювали зберігання незаконно виготовленого пального з метою його подальшої реалізації за готівку через власну мережу АЗС. Про це повідомляється на офіційній фейсбук-сторінці ГУ ДФС у Київській області.

Проведено 3 санкціонованих обшуки, за результатами яких з незаконного обігу вилучено 651 тонну паливно-мастильних матеріалів орієнтовною вартістю близько 17,6 млн грн.

Вилучені товарно-матеріальні цінності передані на відповідальне зберігання. Досудове розслідування кримінального провадження триває.

Нагадаємо, раніше "Погляд" повідомляв про те, що в Україні суттєво зросли ціни на пальне.

Також ми розповідали, що на Київщині продавали фальсифіковане пальне через АЗС.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.