#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Бровари
Події

Незаконна приватизація: суд повернув у держвласність 4 гектари землі на Броварщині

18.01.2022
Загальна вартість земельних ділянок, які раніше були передані у приватну власність, становить 72 мільйони гривень.

Незаконна приватизація: суд повернув у держвласність 4 гектари землі на Броварщині - зображення
Фото: pixabay

Броварська окружна прокуратура звернулася до Київського апеляційного суду з позовом щодо визнання незаконним відведення у приватну власність земельних ділянок загальною площею 4 гектари вартістю 72 мільйони гривень.

Суд задовольнив позов і землі були витребувані на користь держави.

Як повідомила пресслужба прокуратури Київщини, встановлено, що на підставі розпорядження райдержадміністрації зазначені ділянки були передані у приватну власність для ведення особистого селянського господарства. Йдеться про 2 земельні ділянки в межах однієї з сільських територіальних громад Броварського району.

Втім, вказані землі належать до водного фонду, а отже повинні перебувати виключно у державній чи комунальній власності і тому приватизація суперечить чинному законодавству.

"Завдяки активній та обґрунтованій позиції органів прокуратури суд апеляційної інстанції погодився з доводами прокурора та скасував рішення суду першої інстанції, задовольнивши заявлені прокурором позовні вимоги у повному обсязі", – йдеться у повідомленні.

Наразі вживаються заходи щодо забезпечення реального виконання судового рішення.

Нагадаємо, у столиці суд заарештував 100% акцій заводу "Більшовик", який Фонд держмайна у жовтні 2021 року продав на аукціоні майже за 1,5 мільярда гривень.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.