Новини
Україна
Новини Київської області
Технології

Netflix планує реалізуватися на ринку відеоігор


Нещодавно у компанії Netflix з'явилася вакансія керівника нового підрозділу відеоігор. Це вже офіційно є доказом того, що компанія планує виходити на новий ринок, оскільки конкуренція в області потокової передачі посилилася.

Зростання передплатників Netflix сповільнюється після торішнього сплеску, а нові потокові сервіси від Disney, HBO, Apple та інших компаній створюють підвищену конкуренцію.

Відомо, що Netflix спілкувалася з численними керівниками з ігрової індустрії і шукає гідну людину, яка очолить новий ігровий підрозділ. Поки що невідомо, чи збирається компанія створити власну студію чи хоче випускати відеоігри, створені іншими компаніями. Також ще невідомо, чи пропонуватиме вона ігри, які можна буде завантажити на комп’ютер, чи пропонуватиме потокову передачу через інтернет.

Читайте також: Telegram презентував групові відеодзвінки

Існує версія, що Netflix може запропонувати систему підписки, аналогічну до Apple Arcade або Xbox Game Pass. Окрім того, вона не планує використовувати рекламу, як спосіб монетизації. До речі, ще у 2019 році генеральний директор Netflix, Рід Хастінґс (Reed Hastings) визнав привабливість таких великих ігор, як Fortnite, заявивши, що «ми конкуруємо (і програємо) Fortnite більше, ніж HBO». Тоді вже було зрозуміло, що компанія думає про вихід на ринок відеоігор.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.