#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Вишгород
Кримінальні новини

Нестатутні відносини призвели до смерті солдата

07.10.2020 0 Косянчук Інна 0

У військовій частині Національної гвардії, що дислокується у  Вишгороді, сталася трагедія.

Як повідомила військова прокуратура Дарницького гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону, у військовій частині Національної гвардії України, що дислокується у Вишгороді, сталася нештатна ситуація, наслідком якої стала смерть одного  солдата-строковика і затримання іншого.

Про це поінформувала пресслужба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

«Установлено, що 03.10.2020 вказаний військовослужбовець, порушуючи статутні правила взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності між ними відносин підлеглості, застосував насильство до свого співслужбовця, а саме примусив останнього віджиматися від підлоги, після чого наніс удар кулаком правої руки в область грудної клітини, від чого постраждалий втратив свідомість та, не приходячи до тями, помер. Військовослужбовця затримано в порядку ст. 208 КПК України та вручено йому повідомлення у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого  ч. 3 ст. 406 КК України», - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що нині відбувається судово-медична експертиза та слідчі дії, які дадуть можливість встановити об’єктивні обставини трагедії, за результатами яких буде прийнято рішення про остаточну кваліфікацію дій підозрюваного.

Пресслужба інформує, що досудове розслідування цієї справи здійснює Територіальне управління ДР, розташоване у Києві, за процесуального керівництва військової прокуратури Дарницького гарнізону.

Як повідомляв «Погляд», у Києві загинув 14-річний хлопець.

Ми також писали, що голова Національної поліції Ігор Клименко поскаржився на малу зарплату.