#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Кримінальні новини
Київ

Нелегальна кава по-київськи: викрито підпільне виробництво

19.11.2020 Надiя Проценко 0

Організувавши цілу мережу підпільного виробництва кави, п’ятеро «бізнесменів» виготовляли понад 10 тисяч упаковок контрафактної кави на тиждень під брендом світових виробників та розповсюджували її на інтернет-майданчиках.

Таким чином власникам торговельних марок, за попередніми підрахунками, завдано збитків на суму понад 5 млн грн, повідомляє прес-служба МВС.

Виготовляли кавову продукцію горе-підприємці у шести складських приміщеннях. Видаючи за продукцію відомих світових виробників, свої підробки вони реалізували в інтернеті на різних майданчиках оголошень.

Підпільну мережу викрили співробітники Департаменту кіберполіції спільно зі слідчими поліції Києва. Усього було проведено 16 санкціонованих обшуків в оселях та автівках фігурантів, а також за місцями виготовлення та зберігання підробленої продукції.

За результатами обшуків було вилучено правоохоронцями понад 9 тонн кави, 150 тисяч упаковок з логотипами і товарними знаками світових виробників кави, обладнання для виготовлення і фасування, а також 10 тонн готової для продажу фальсифікованої продукції.

Наразі триває слідство згідно з відкритим кримінальним провадженням за ч. 3 ст. 229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України.

«Погляд» писав, що у Києві затримали дует квартирних крадіїв.

Читайте також, як київські чиновники попались на розкраденні 4 млн грн з держбюджету.