#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Україна-суспільство

Нефьодова звільнили: стало відомо, хто виконуватиме обов’язки голови Митниці

25.04.2020 Кочкина Марина 0

Уряд звільнив голову Державної податкової служби Сергія Верланова та голову Митної служби Максима Нефьодова. Про це повідомляє Українська правда з посилання на нардепа "Європейської солідарності" Олексія Гончаренка, присутній на засіданні Кабміну, "Урядовий портал"

Також звільнені заступники Нефьодова - Роберт Зелді, Денис Шендрик та Сергій Пєтухов. На цьому ж засіданні уряд звільнив заступника голови Державної податкової служби Дмитра Венцковського.

Коментуючи ці рішення, прем’єр-міністр Денис Шмигаль відзначив, що уряд планує найближчим часом призначити нових ефективних керівників у ці відомства.

Міністр фінансів назвав тимчасову заміну Нефьодову та Верланову. Обов’язки голови Митниці тимчасово виконуватиме Ігор Муратов, а голови Податкової - Михайло Тітарчук.

Джерело: міністр фінансів Сергій Марченко, якого цитує "Урядовий портал"

Міністр назвав це першим кроком до очищення фіскальних органів держави. Виконання обов’язків голови Митниці тимчасово покладено на керівника одного з департаментів ДМС Ігоря Муратова, а виконання обов’язків голови Податкової – на Михайла Тітарчука, заступника голови ДПС. Ближчими днями буде призначено нових очільників цих двох відомств.

"Кадрові зміни у ДПС і ДМС назріли давно. Я на цьому неодноразово наголошував. У суспільстві давно існує критична маса нереалізованих сподівань щодо діяльності Митниці та Податкової", - коментує Сергій Марченко.

Навіть у докризовий час керівництво цих служб виявилося нездатним виконувати покладені на них завдання. А в нинішніх умовах їхнє перебування на посадах було ризиком забезпечення фінансової безпеки. Вони втратили довіру людей і мали піти".