#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Пригоди
Кримінальні новини

Недопущено передчасне звільнення засудженого з Кагарлицької колонії

21.08.2019 Руслан Семенець 0

Прокуратурою області упереджено передчасне звільнення засудженого від відбування покарання з Кагарлицької виправної колонії № 115.

Прокуратурою області за результатами перевірки в державній установі "Кагарлицька виправна колонія (№ 115)" виявлено порушення вимог кримінального та кримінально-виконавчого законодавства при розгляді питання про заміну засудженому невідбутої частини покарання більш м'яким.

Установлено, що комісією вказаної установи безпідставно прийнято рішення щодо направлення до суду клопотання про звільнення засудженого, який за період відбування покарання не брав участі у програмах диференційовано виховного впливу, а також вчиняв злісні порушення встановленого порядку відбування покарання, Крім того, в матеріалах його особової справи відсутні документи, які б підтверджували, що засуджений став на шлях виправлення, як того вимагає стаття 82 Кримінального кодексу України.

Реагуючи на вищезазначені порушення прокуратурою області внесено вказівку, в тому числі з вимогою скасувати незаконне рішення. На даний час також вирішується питання про притягнення винних посадових осіб колонії до дисциплінарної відповідальності.

Прес-служба прокуратури Київської області