Новини
Новини Київської області
Надзвичайні ситуації

Небезпека на воді: ДСНС на Київщині врятувала від утоплення 5 осіб з початку червня


З початку місяця у Київській області підрозділами ДСНС та правоохоронцями було врятовано  від загибелі на воді 5 осіб, троє з яких - діти. Втім, нещасні випадки лише у червні забрали життя 36 людей.

Фото: pixabay

Про це повідомляє начальник  Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов.

«Одні пірнали у малознайомих місцях, другі не розрахували свої сили, треті вирішили, що надувний матрац – це надійний плавзасіб. Найтяжче ж, коли через легковажність та трагічний збіг обставин гинуть діти. 

Звісно, безпека на воді - одне із завдань саме органів місцевого самоврядування та рятувальників, втім, як показує практика, найкраще рятує життя самосвідомість і відповідальність самих громадян.»

Андрій Нєбитов

Правоохоронці та рятувальні служби закликають не нехтувати безпекою власного життя та життя дітей. До відпочинку біля водойм треба підходити з обережністю, щоб не допустити збільшення кількості трагічних випадків.

ІА “Погляд” повідомляв, що в жителів Ірпеня виникають проблеми з голосуванням за проєкти громадського бюджету.

Також ми інформували, що поліція затримала групу злочинців, які вкрали 8 тис. доларів у пенсіонерів.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.