#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Макарів
Кримінальні новини

Небезпечна подорож: на Київщині чаювання з незнайомцями закінчилося для жінки пограбуванням та побиттям

27.04.2020 Бобрик Юлія 0

Довірлива жінка потрапила у справжню пастку шахраїв.

Повернення на малу Батьківщину ледь не закінчилося справжньою трагедією для 36-річна мешканка Львівщини. На сайті пошуку автомобільних попутників вона познайомилася із жінкою, разом з якою мала їхати до західного регіону. Та перед далекою дорогою новоспечена знайома запросила довірливу жінку до будинку на чай. Там чекали на них двоє чоловіків. Львів'янці від випитого чаю стало зле, чим і скористалися зловмисники. Жінку побили та пограбували: викрали 3 тисячі гривень, два мобільних телефони та ювелірні прикраси. Після чого її закрили в одній з кімнат та втекли з місця події.

На щастя, жінці все ж вдалося вивільнитися і вона звернулася до сусідів, які викликали поліцію.

Як з’ясували в Макарівському відділенні поліції, лиходії орендували будинок, щоб заманити туди потерпілу. Тож з часом поліцейські встановили причетних до грабежу осіб та затримали їх у столиці, викрадені речі були ще в них.

Шахраїв, двох громадян Азербайджану, 43-х та 36-річного віку, та їх 24-річну спільницю затримано, їм загрожує до шести років в’язниці. Усіх трьох фігурантів на причетність до вчинення аналогічних злочинів.