#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Пригоди
Аварії та ДТП

Не стримуючи емоцій: підрядник будівництва Шулявського моста назвав його будмайданчиком

18.12.2020 Дар'я Сафронова 0

Тобто, за його твердженням, усі водії, хто їздить по Шулявському мосту, здійснюють технічний проїзд на будівельній ділянці. Це стосується і проїзду проспектом Перемоги під Шулявським мостом.

Фото: strana.ua

Підрядник будівництва Шулявського моста, власник корпорації "Укрбуд" Андрій Якусевич порталу "Страна.ua" прокоментував події, що сталися на шляхопроводі 15 грудня.

Нагадаємо, у той день, як повідомляв "Погляд", на Шулявському мосту впали стовпи освітлення, які могли становити небезпеку для водіїв. А пізніше багатокілометрові затори скували переважну частини столиці.

Вночі 16 грудня демонтували шість електроопор на оновленому Шулявському мосту, які могли становити небезпеку. А мер Києва Віталій Кличко вкотре нагадав, що генеральний підрядник робіт з реконструкції шляхопроводу давав гарантію на новий міст – 50 років.

Реакція підрядника

Отже, коментуючи події того вечора, Андрій Якусевич, не стримуючи емоцій, наголосив, що Шулявський міст - це будівельний майданчик, а на такій території може статися все що завгодно. Об'єкт іще не зданий в експлуатацію, що означає процес будівництва.

Якусевич також заявив, що 24 грудня вже повинні бути результати експертизи щодо причин події, але поки не знайшли винного, збитки від падіння стовпів освітлення на автомобілі підрядник виплатить за власний рахунок.

"Ми вже зв'язалися з усіма власниками автомобілів, які постраждали в результаті падіння стовпів. Наразі відремонтуємо їх за свій рахунок, а коли знайдемо винного, збитки покладемо на нього", - пояснив Андрій Якусевич.

Як повідомляв "Погляд",

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.