#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Васильків

Не підтримуйте наркобізнес у Василькові – не поширюйте їхню рекламу

04.06.2019 Надiя Проценко 0

Не підтримуйте наркобізнес у Василькові – не поширюйте їхню рекламу

Останнім часом Васильків заполонила реклама наркотичних речовин, яку можна було зустріти на тротуарах, будівлях, парканах міста. У зв’язку з цим у соціальних мережах люди почали обурюватися процвітанню наркобізесу та викладати фотографії цих рекламних зображень, де було вказано електронну адресу наркоторговців.

Поліція Васильківщини закликала васильківчан не розповсюджувати у соціальних мережах зазначені зображення, адже таким чином відбувається підтримка наркобізнесу.

Єдине, що правильно зробити у виявленні написів із рекламою наркотичних речовин, – повідомити про це до Управління житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою та до Васильківського відділу поліції за адресою: м. Васильків, вул. Покровська 1, телефони «102», (04571) 2-43-24, електронна адреса: [email protected]

Також можна цілодобово звертатись на «гарячу лінію» Управління протидії наркозлочинності поліції Київщини: (063) 801-90-80. Анонімність гарантована.