#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Всесвіт
За кордоном

Названо імена туристів, які полетять на МКС вже в цьому році

27.01.2021 Бобрик Юлія 0

Три людини, які раніше ніколи не були у космосі, проведуть на станції вісім днів.

Фото: pixabay.com

Про це повідомила компанія Axiom Space.

Стали відомі імена туристів, які планують в цьому році відправитися на космічному кораблі Crew Dragon американської компанії SpaceX на Міжнародну космічну станцію (МКС).

На станцію відправляться інвестор і підприємець із США Ларрі Коннор, канадський інвестор і філантроп Марк Паті та ізраїльський бізнесмен Ейтан Стіббе. Командиром екіпажу буде колишній астронавт NASA Майкл Лопес-Алегрія, нині віце-президент Axiom Space.

Скрін з Axiom Space

Як писав «Погляд», про те, що SpaceX доставить космічних туристів на орбіту Землі стало відомо рік тому. Наприкінці ж 2020-го з’явилася інформація про те, що майбутні туристи МКС вже підписали контракт.

Нагадаємо, також в минулому році повідомлялося, що на МКС хочуть побудувати космічний готель.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.