#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Культура
Україна-суспільство

Названі пріоритетні цілі Міністерства культури, молоді і спорту

20.09.2019 Косянчук Інна 0

Міністр Володимир Бородянський вважає за необхідне сфокусувати державну політику в гуманітарній сфері на соціо-економічному ефекті

Міністр культури, молоді і спорту Володимир Бородянський розповів про основні напрями роботи та пріоритетні цілі новоствореного міністерства. під час публічної дискусії  на тему: «Пріоритетні завдання книжкової політики: set the settings», що пройшла у межах Book Forum, повідомляє Читомо. Передовсім  Володимир Бородянський вважає за необхідне сфокусувати державну політику в гуманітарній сфері на соціо-економічному ефекті, а не на заходах та процесах.

Окрім того, серед ключових цілей міністерства він назвав формування стійких інституцій, які об’єднуватимуть ключових учасників за сферами, підвищення рівня приналежності громадян до єдиного українського культурного простору та підвищення доступності культурних послуг в діджиталі. Також Бородянський звернув увагу на необхідності підвищити залученість громадян до суспільного життя вдвічі (з 6% до 12%) і та посилити частку культурного, креативного продукту, спорту і туризму до 12-14% ВВП з поточних майже 8% ВВП.

Володимир Бородянський поінформував, що при міністерстві будуть створені директорати, які об’єднають окремі напрямки: мистецтво і креатив, культурну спадщину, спорт, медіа та інформаційну безпеку, благодійність і волонтерство, релігійну і етнонаціональну політику, гуманітарну та інформаційну політику ТОТ, молодіжну політику, туризм. Також при міністерстві діятимуть такі інституції: Інститут книги, Держкіно, умовний інститут театру і музики  тощо, які впроваджуватимуть ці напрямки в життя. Одним із завдань міністерства є синергія, яка повинна виникнути між цими всіма політиками та директоратами.