#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Головні новини
Суспільство
Здоров'я
Київ

Наземний громадський транспорт Києва у звичний режим запустять з 22 травня

15.05.2020 Косянчук Інна 0

Кличко розповів, що столиця поступово збільшуватиме кількість громадського транспорту. Запуск метро залежить від рішення уряду, але підземка вже готується до перевезення пасажирів.

 Київ поступово збільшуватиме кількість громадського транспорту, щоб після 22 травня він уже працював у звичайному режимі. Про це міський голова Києва Віталій Кличко повідомив сьогодні, 15 травня, під час онлайн-брифінгу. Також він звернув увагу на те, що дотримання правил безпеки у транспорті ніхто не відміняв. Бо, за словами медиків,  понад 30% заражень відбувається саме в громадському транспорті, коли люди не тримають дистанцію, не одягають маску.

Щодо метро – міська влада його відкриє, щойно уряд дозволить це зробити.

«Поки метрополітен не перевозив пасажирів, у ньому тривали всі необхідні роботи з утримання інфраструктури – заміна рейок, шпал, ремонти ескалаторів, вагонів, оновлення вентиляційного обладнання та інші», – зауважив Кличко, і показав відео своєї інспекції двох станцій метрополітену.

Він повідомив, що розпочалися роботи за програмою доступності на станціях «Лук’янівська» та «Сирець».

«Зокрема, там передбачене облаштування тактильних смуг, навігації та заміна вхідних груп для вільного доступу маломобільних громадян», - відмітив міський голова.

Наразі на станціях метро регулярно відбувається дезінфекція потягів, вестибюлів, кас та платформ. Після відновлення роботи підземки ці заходи посилять.