#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Головні новини
Здоров'я
Україна-суспільство

Навчання з 25 січня: що заборонено

21.01.2021 Косянчук Інна 0

У понеділок буде знято низку обмежень, які діяли під час локдауну: роз’яснення МОН.

Міністерство освіти і науки на своєму офіційному сайті опублікувало роз’яснення щодо роботи навчальних закладів з 25 січня. Нагадаємо, 9 грудня Кабмін прийняв рішення запровадити жорсткий карантин у період з 8 до 24 січня 2021 року. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль назвав ці дати  «зимовими канікулами заради безпеки».

Отже, як інформує МОН, з 25 січня триватимуть обмежувальні протиепідемічні заходи для закладів освіти, визначені урядовою постановою №1236. Але втрачають силу додаткові обмеження, встановлені на період 8-24 січня.

Згідно з документом, на час дії карантину заборонено:

-відвідування закладів освіти здобувачами освіти групами, кількість яких – понад 20 осіб; крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;

-відвідування закладів освіти здобувачами освіти, якщо на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більш як 50% здобувачів освіти та персоналу закладу;

-проведення в закладах освіти масових заходів, наприклад, вистави, свят, концертів, якщо у них беруть участь діти з більш ніж однієї групи/класу та ще й присутні глядачі.

Хто піде на самоізоляцію

Також МОН звертає увагу, що під час карантину мають пройти самоізоляцію особи, які прибувають в Україну для навчання у вишах, або ж громадяни (піддані) держав із істотним поширенням  COVID-19. Втім, з цього правила є винятки – цю норму можна не застосовувати до тих, щодо кого немає підстав вважати, що вони були в контакті з особою, хворою на коронавірус. 

Самоізоляцію мають пройти і ті, хто прибуває з тимчасово окупованих територій Донеччини та Луганщини, АР Крим та м. Севастополя, знову ж таки - крім осіб, щодо яких немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворими на COVID-19.

Норма щодо самоізоляції стосується тих, хто має намір вступити до закладів освіти, розташованих на території, де органи державної влади в повному обсязі здійснюють свої повноваження, а також здобувачів освіти, які навчаються в закладах освіти, розташованих на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі.

Як повідомляв «Погляд», студенти мають продовжити навчання після 24 січня.

Також «Погляд» інформував, що освітянам підвищили зарплати.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.