Новини
Україна
Суспільство
Події

Національна спілка журналістів України відзначає 60-річний ювілей

24.04.2019 Косянчук Інна 0

«Погляд» приєднується до щирих вітань колегам і бажає НСЖУ успіхів у справі підтримки журналістів!

Національна спілка журналістів України, яка заснована на Першому з’їзді журналістів України (23–24 квітня 1959 р.), нині відзначає круглу дату своєї історії – 60-річчя!

«Упродовж десятиліть, що минули від часів здобуття Україною державної незалежності, найбільша творча спілка країни об’єднала тисячі творчих працівників засобів масової інформації і водночас зберегла добрі традиції, які розвивають далі й примножують нові покоління журналістів.

Ідучи в ногу з мінливим часом, із технічним і суспільним прогресом, перебуваючи на вістрі життя й розбудови демократичної правової держави, наша професія зазнає змін, але мета створення творчої спілки залишається незмінною і актуальності не втрачає – це сприяння розвитку журналістики та захист професійних, соціальних, економічних інтересів спілчан.

Вітаючи колег із 60-річчям НСЖУ, зичимо всім творчим людям доброго здоров’я, натхнення, вагомих здобутків в улюбленій професії! Будьмо солідарними в захисті прав журналістів, свободи слова та завжди відчуваймо надійне спілчанське плече!»– зауважують Голова НСЖУ Сергій Томіленко, Перша секретар Ліна Кущ, Правління і Секретаріат НСЖУ.

Серед журналістів «Погляду» – також немало членів НСЖУ, то ж це і наше свято! «Погляд» приєднується до привітань і бажає Національній спілці журналістів України успіхів у справі підтримки і захисту журналістів, поглиблення авторитету і впливовості організації, творчих пошуків, а також нових цікавих подій!