#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Українка

Наталя Кудряшова обідала в Українці

16.05.2019 Нецвєтаєва Олена 0

Сьогодні жителі Українки могли зустріти на вулицях міста телезірку. У ресторанах і кафе були спантеличені появою у них героїні телепередачі «Ревізор» Наталії Кудряшової. Однак нічого дивного. Наталя є не тільки ведучою на центральному телеканалі, вона ще актриса, співачка, журналіст і директор Міжнародного фестивалю-академії дитячої кіно-театральної творчості «Золотий ключик», який, доречі, пройде в Українці вже через два тижні. Тому, Наталя зі своєю дружньою командою, і завітала до нас у місто. Разом з представниками Української міської ради вони сьогодні вирішували основні організаційні питання. 

   Де будуть розміщуватися локації, як зробити святкове відкриття, на якій сцені проводити конкурси та концерти. Подія буде проходити в Українці на протязі п’яти днів. Конкурси, майстер-класи від зірок, зйомки  фільмів, модельний конкурс, творчі зустрічі та пінна вечірка- це далеко не все, що планується в рамках фестивалю. 

   Нагадуємо, що повним ходом зараз йде реєстрація. Зробити це можна на сайті конкурсу http://mirakey.com.ua

   Приємним сюрпризом для українчан буде те, що організаційний внесок для тих, хто мешкає в Українці, по домовленності з в. о. міського голови Тетяною Кучер, знизили вдвоє. Усі деталі можно побачити на сайті заходу. 

   На фестивалі будуть присутні кастинг-менеджери телеканалу «Україна», які проведуть кастинг із учасниками фестивалю для нових серіалів та шоу каналу. 

   «Золотий ключик» - унікальний фестиваль, - розповідає Наталя Кудряшова, - після нього творчих дітей, які проявили себе найкраще, професіонали запрошують у комерційні проекти - зніматись в популярних серіалах, повнометражних картинах, рекламних роликах, виступати у концертах на найкращих сценах країни. А викладачі творчих ВУЗів країни придивляються та обирають майбутніх студентів».

   На фестивалі 1 червня відбудеться Свято національних культур із дегустацією національних страв, виставками мистецтва народів світу, іграми, конкурсами та змаганнями. 

   Лауреати та переможці творчих конкурсів отримують пільгові умови на участь в Міжнародному фестивалі  «Золотий Ключик» у Болгарії, який  відбудеться у місті Кітен з 18 по 25 серпня 2019 року, ролі у кінофільмах, виступ на фінальному концерті фестивалю на одній сцені із зірками та путівку на відпочинок. Куди саме - дізнаєтесь вже на фестивалі.