Біла Церква
Суспільство

Наступного року у Білій Церкві відкриють нову амбулаторію

На будівництво медзакладу на території житлового масиву "Піщаний" витратять понад 26 мільйонів бюджетних коштів.

Наступного року у Білій Церкві відкриють нову амбулаторію - зображення
Фото: pixabay

Управління капітального будівництва Білоцерківської міської ради оголосило тендер на проведення будівельних робіт за адресою вул. Героїв Чорнобиля, 5/2 та пров. Інститутський, 1 у Білій Церкві. Саме тут вже наступного року має відчинити дверні для пацієнтів нова амбулаторія.

В результаті тендеру міськрада уклала договір на будівництво медзакладу з ТОВ "Білоцерківрозоптторг", про що свідчать дані на електронному порталі державних закупівель Prozorro. Роботи оцінили у 26,14 мільйона гривень.

Наступного року у Білій Церкві відкриють нову амбулаторію - зображення

Будівництво нового КНП “Міський центр первинної медико-санітарної допомоги № 1” на житловому масиві “Піщаний” мають завершити 2023 року.

Зокрема, до 1 серпня 2023 року підрядник повинен перенести надземний газопровід, виконати підготовчі та загальнобудівельні роботи, облаштувати системи каналізації, водо- та теплопостачання (з облаштуванням теплового пункту), вентиляції, електроосвітлення, пожежної сигналізації, виконати внутрішні оздоблювальні роботи, встановити 2 ліфти, встановити огорожу та провести благоустрій території.

Нагадаємо, у Білій Церкві будують в рамках програми "Велике будівництво" новий ЦНАП. Наразі на об’єкті на 100% виконані підготовчі та демонтажні роботи та заміна вікон, на 90% – утеплення фасаду та покрівлі. Працюватиме ЦНАП у форматі "прозорого офісу" і зможе надавати послуги понад 220 тисячам осіб.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.