Новини
Всесвіт
За кордоном

NASA відібрало астронавтів для польоту на Місяць


Національне управління з аеронавтики і досліджень космічного простору завершило відбір астронавтів для місячної програми «Артеміда».

Фото: pixabay.com

Про це повідомили на сайті NASA.

Серед численної кількості кандидатів було обрано 18 осіб: 9 чоловіків і 9 жінок.

Як повідомляв «Погляд», аби стати астронавтами для місії NASA Артеміда, заявки подали більше 12 тисяч чоловік.

Цікаво, що вік та досвід учасників майбутньої команди дуже різниться. Для прикладу, Джо Акаба має 53 роки і за його плечима три польоти і три виходи в космос, тоді як Джессіці Воткінс 32 роки і вона ще зовсім новачок. Загалом дев’ятеро учасників команди «Артеміда» ще не разу не «літали», четверо мають досвід космічних польотів, а п’ятеро – «ветерани» космосу. Є у списку майбутньої команди і Христина Кох, яка не так давно встановила новий рекорд по перебуванню жінки в космосі, і мріяла потрапити до цієї місії.

Учасників програми «Артеміда» чекає політ і висадка на Місяць в найближчі роки. Раніше влада США називали термін до 2024 року.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Україна також долучилася до програми «Артеміда», з чим її привітав глава NASA.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.