#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Всесвіт
За кордоном

NASA створить 3D-принтер для друку споруд на Місяці та Марсі

07.10.2020 0 Бобрик1 Юлія1 0

Процес будівництва посадочних майданчиків, місць проживання та доріг на Місяці та Марсі буде виглядати інакше, ніж це відбувається на Землі.

Фото: ICON/SEArch+

NASA починає активно інвестувати в передові технології будівництва, які могли б дозволити використовувати наявні ресурси на Місяці та Марсі для будівництва майбутньої інфраструктури.

Космічне агентство розпочало співпрацю з будівельною компанією ICON для розробки космічної будівельної системи, заснованої на адитивних технологіях. У компанії вже є досвід 3D-друку споруд на Землі і вона брала участь у проєкті NASA 3D-Printed Habitat Challenge з демонстрацією методу і технології будівництва, які можуть бути адаптовані для умов Місяця та Марса.

«Для того, аби бути успішними в наших майбутніх місіях, ми повинні інвестувати в нові, передові технології вже сьогодні», – впевнені в NASA.

Варто зазначити, що навесні вчені знайшли місце для колонії та докази можливості існування там солоної води.

Цікаво, що повітряні сили США теж уклали з ICON контракт подвійного призначення Small Business Innovation Research (SBIR) на розробку технології 3D-друку придатних для життя і роботи споруд.

«Об'єднання зусиль і спільне несення витрат між декількома урядовими установами дозволить нам прискорити терміни розробки і швидше реалізувати основні можливості, в яких у нас є спільний інтерес», – сказав один з представників ВПС США.

Нагадаємо, в Україні створять космічне агентство GUAM.