#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Київщина
Київ

Нардепи за вересень отримали понад 3 млн грн за оренду житла у Києві

06.10.2021 0 Погляд Погляд Погляд

Три мільйони 29 тисяч гривень. Стільки із держказни отримали 137 народних депутатів - за оренду житла у вересні. Найбільше - відшкодували члену фракції "Слуга народу" Дмитру Припутню та члену депутатської групи "Партія "За майбутнє" Ігорю Гузю. По 60 тисяч гривень. По 40 тисяч бюджетних гривень виплатили нардепам від “Слуги народу” Дмитру Соломчуку, Людмилі Марченко, В'ячеславу Рубльову, Костянтину Касаю та іншим. Нагадаю, компенсація за оренду житла нардепами - обходиться українцям щомісяця близько 3-х млн грн. У серпні - відшкодування за винаймання квадратних метрів отримали 138 парламентарів. Тоді ж найбільшу суму виплатили позафракційному депутату і за сумісництвом Члену парламентського Комітету з економічного розвитку - Мусі Магомедову. Лише за 1 місяць оренди житла - він отримав понад 137 тисяч грн.

Раніше ми вже повідомляли про те, що спікера ВР Дмитра Разумкова відсторонили від ведення засідань.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.