Новини
Культура
Київ

Наприкінці лютого у Києві презентуватимуть видання Лесі Українки без цензури


 Подія триватиме у столиці з 26 лютого по 8 березня в Українському Домі відбудеться презентація нецензурованого видання творів Лесі Українки у 14 томах.

фото Олександр Ткаченко

Про це на своїй сторінці повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

 «Спадок письменниці з її листами, невиданими рукописами та чернетками. Вперше в Україні. У друці 14-томник вийде обмеженим накладом, але оцифрована версія буде доступна всім охочим» , – зазначив Ткаченко.

фото Олександр Ткаченко

Раніше «Погляд» повідомляв про те, що з нагоди ювілею Лесі Українки запустили флешмоб зі світлинами. В рамках проєкту публікуються фотографії, відео та селфі з портретами Лесі Українки.

Раніше «Погляд» розповідав про 10 цікавих фактів із життя письменниці Лесі Українки. Зокрема про те, що поетеса вільно розмовляла українською, російською, польською, болгарською, німецькою, французькою та італійською мовами. Добре знала латинь. Перекладала з давньогрецької, німецької, англійської, французької, італійської та польської мов, хоч і не навчалася в школі.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.