Новини
Буча
Кримінальні новини
Київщина-суспільство

Нападники у Бучі відібрали у чоловіка понад 2 мільйони гривень


У Бучі затримали злочинну групу, члени якої на вулиці відібрали у чоловіка сумку із понад 2 млн грн. Правоохоронці припинили їх кримінальну діяльність за лічені хвилини після нападу.

Як повідомляє Нацполіція України, 17 грудня у Бучі оперативники кримінальної поліції за участі бійців КОРДу ГУ НП в Житомирській області під процесуальним керівництвом прокуратури регіону затримали злочинну групу.

Зловмисники напали на чоловіка та відібрали у нього понад 2 млн грн. Але за п’ять хвилин поліцейські припинили їх кримінальну діяльність.

Викриття цієї злочинної групи – результат тривалих комплексних слідчо-розшукових заходів декількох підрозділів поліції та прокуратури області.

Отже, 17 грудня близько 19:00 у Бучі на одній із вулиць нападники за допомогою погроз і фізичної сили відібрали у чоловіка сумку із грошима. Він переносив її з авто до свого приміщення.

Після нападу зловмисники сіли до машини та хотіли втекти. Проте їх затримали бійці КОРДу поліції Житомирщини.

Чотирьох нападників «пов’язали» безпосередньо на місці події. А п’ятого спільника, який намагався утекти, правоохоронці наздогнали після переслідування.

Виявилося, що зловмисники – переважно жителі Київщини, а найстарший – 50-річний житомирянин. Іншим – від 31 до 48 років. Усі вони свого часу вже притягувалися до кримінальної відповідальності.

Підозрюваних затримали у порядку ст. 208 КПКУ та доправили до ГУ НП Житомирщини.

Слідчі дії продовжуються у рамках кримінального провадження, яке розпочали за ч. 3, ч. 4 ст. 187 (розбій), ч. 1 ст. 14 (готування до злочину) ККУ.

&feature=emb_logo