#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Здоров'я
За кордоном

Найбільше випадків інфікування СOVID-19 у світі сталося в червні

02.07.2020 Надiя Проценко 0

З усіх випадків зараження коронавірусом, а їх станом на 2 липня зафіксовано в світі понад 10 млн 826 тис., 60% сталися протягом минулого місяця. Темпи поширення пандемії прискорюються. Щодня інфікуються понад 160 тисяч людей у різних куточках планети.

Фото - pixabay.com

Такі приголомшливі цифри озвучив на брифінгу 1 липня генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Тедрос Гебрейесус. За його словами, для боротьби з коронавірусом потрібен комплексний підхід, а не фрагментарний.

«Комплексний підхід до боротьби з пандемією – це кращий спосіб взяти ситуацію під контроль», – зазначив глава ВООЗ та нагадав про необхідність виявляти підозрілі випадки, проводити тести, ізолювати інфікованих, відстежувати їх контакти і дотримуватися соціальної дистанції.
За його словами, вкрай важливо навчати медиків роботі з пацієнтами з СOVID-19 та при цьому діяти одночасно на всіх напрямках, адже тільки так можна зупинити поширення вірусу і врятувати людей.

Багатьом країнам вдалося приборкати коронавірус, але ситуація може погіршитися, коли вони почнуть знімати обмеження, і лише комплексний підхід, на думку пана Тедроса, дозволить уникнути введення нових широкомасштабних обмежувальних заходів.

Фото - pixabay.com

«Ми стурбовані тим, що деякі країни не використовували всі наявні в їхньому розпорядженні інструменти і діяли фрагментарно. Ці країни чекає довгий і важкий шлях, – попередив глава ВООЗ. – Один з уроків цієї пандемії полягає в тому, що незалежно від ситуації в країні з нею можна впоратися. Ніколи не пізно…».

Так, в березні Італія і Іспанія були епіцентром пандемії. На піку поширення захворювання в Іспанії щодня реєстрували майже 10 тисяч нових випадків зараження СOVID-19, а в Італії – понад 6 500 випадків. Але обидві країни змогли зупинити вірус.

Також очільник ВООЗ повідомив, що наразі у ВООЗ проходить другий форум із досліджень та інновацій, в якому беруть участь понад тисячу вчених з усього світу. Вони обговорять досягнутий прогрес, поділяться результатами досліджень і виявлять прогалини в знаннях. Учасники форуму визначать пріоритетні напрямки подальшої роботи вчених.

Відзначивши існуючі відмінності в підходах різних регіонів і країн до боротьби з пандемією, глава ВООЗ повідомив, що протягом наступних кількох тижнів експерти ВООЗ на регулярних брифінгах надаватимуть інформацію щодо певного регіону.

В Україні станом на 2 липня зареєстровано 45 887 випадків COVID-19. Із них 1185 летальні, а 20 053 осіб одужали.

Дізнатесь, хто відповідатиме в Україні за неносіння масок.

Раніше "Погляд" повідомляв, що в Україні дозволили не проходити карантин, повертаючись із країн з високим рівнем COVID-19.