Новини
Україна
Здоров'я

Найбільше хворих і госпіталізованих: в Україні знову два антирекорди


Понад 15 тисяч нових хворих за добу та майже 2 тисячі госпіталізованих: Україна вкотре б’є власні попередні антирекорди.

фото - pixabay.com

Якщо попередній антирекорд (14 575) за кількістю виявлених впродовж доби нових випадків COVID-19 був встановлений 20 листопада, то 26 листопада це вже 15 331 людина з позитивним тестом на коронавірус.

Відповідно зростає завантаженість лікарень для пацієнтів з коронавірусом. Тим більше що минулої доби було госпіталізовано рекордну кількість - 1955 пацієнтів, тоді як 25 листопада госпіталізованих за добу налічувалось 1818 осіб.

Міністерство охорони здоров’я закликає українців дотримуватись протиепідемічних правил та не вірити у фейки, що поширюються соціальними мережами, зокрема, про нестачу кисню в лікарнях чи як коронавірусних пацієнтів не пустили до лікарні і змусили вмирати на вулиці.  

фото - pixabay.com

Під час брифінгу 26 листопада глава МОЗ Максим Степанов заявив, що про проблеми в регіонах відомству відомо: «Напружена ситуація в м. Київ, у Черкаській, Сумській області, в м. Одеса». Міністр пообіцяв: «У найближчий термін ми вирішимо всю цю проблематику».

Зауважимо, що всього за весь час пандемії в Україні захворіло 677 189 осіб, з них 317 395 одужали, 11 717 пацієнтів померли.

«Погляд» також писав, що МОЗ розширює можливості контакт-центру для протидії COVID-19. Відтепер, за безкоштовним номером 0-800-60-20-19, можна буде викликати мобільну бригаду хворим, які мають симптоми COVID-19.

Читайте більше про тестування на COVID-19: куди звертатись, як підготуватись, вартість.