Новини
Васильків
Кримінальні новини

Награлись: у Василькові вкотре зачинили нелегальний заклад


Завдяки повідомленню небайдужого мешканця Василькова поліція припинила діяльність нелегального грального салону по вулиці Володимирській, який попри заборону відчинив свої двері відвідувачам.

Як зазначається на сайті поліції Київської області, під час обшуку вечері 14 липня правоохоронці Васильківського відділу поліції вилучили ігрову техніку (15 моніторів, 11 системних блоків, 26 клавіатур та 7 ігрових автоматів), меблі (столи, стільці) та гроші, отримані незаконним шляхом.

Діяльність підпільного грального закладу вкотре припинена. Наразі встановлюються особи, причетні до організації та підтримки функціонування грального бізнесу, а також готується клопотання до суду щодо накладення арешту на вилучене майно.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України.

Поліція звертається до громадян із проханням повідомляти про роботу гральних закладів та про осіб, які можуть бути причетними до організації їхньої роботи, за номером «102» або (097)2087985. Анонімність гарантована.

Нещодавно ми повідомляли, що у Таращі правоохоронці припинили роботу нелегального грального закладу

Водночас ми писали, що вчора, 14 липня, за прийняття закону «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» на засіданні проголосували 248 парламентарів. Таким чином в Україні легалізували гральний бізнес. За новим законом зали з ігровими автоматами можна буде відкривати лише в готелях 3-5 зірки і не ближче 500 м від навчальних закладів.