#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Біла Церква
Культура
Події

Нагородили найкращих: у Білій Церкві вручили літературно-мистецькі премії

28.02.2020 Александр Чернышенко 0

27 лютого в Білій Церкві відбулося вручення двох міських премій – літературно-мистецької премії ім. І.С. Нечуя-Левицького та молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.Вінграновського.

Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.

Як інформував раніше «Погляд», лауреатами міської літературно-мистецької премії ім. Івана Нечуя-Левицького стали:

Валентина Коробко – керівник зразкової Студії образотворчого мистецтва «Берестяночка» Центру позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник». Роботи майстрині та її учнів неодноразово демонструвалися на вернісажах Білої Церкви, Києва, у Польщі та Болгарії, містяться в приватних колекціях Канади, Німеччини, Росії, Греції. Премію вручили за творчий доробок, виставкову діяльність та популяризацію декоративно-ужиткового мистецтва.

Андрій Кириченко – автор трьох збірок: «От така війна», «Це наша правда», «Гільзи у кишені». Кадровий військовий, майор Збройних Сил України. Пішов на фронт навесні 2014 року. Служив у зоні бойових дій на Донбасі, в 72-й окремій механізованій бригаді ім. Чорних Запорожців, був у гарячих точках – Авдіївці, Волновасі. Премію було вручено за книгу «Гільзи у кишені».

Розмір премії становить 5 000 грн.

Міську молодіжну премію імені Миколи Вінграновського вручили:

Миколі Молодиці – артисту драми вищої категорії Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім.П.Саксаганського – за творчі здобутки на ниві театрального мистецтва.

Театральній студії «Пролог» Центру позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник» (керівник Тетяна Яковенко) – за високий рівень виконавської майстерності та активну участь у культурно-мистецькому житті міста.

Розмір премії становить 3750 грн.

На врученні свою творчість презентували: вихованці школи мистецтв №1 Матвій Мерімерін, Павло Брігідін, Дар’я Савченко (клас викладачів Валентини Галінської, Вероніки Олійник та Тамари Євдокимової); Ірина Рябініна (клас Тамари Павленко, концертмейстер Вікторія Фещенко); театральна студія «Пролог» Центру позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник» (керівник Тетяна Яковенко).

Фото - Білоцерківська міська рада.