Нагородили найкращих: у Білій Церкві вручили літературно-мистецькі премії
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/imgbig-9-2000x1333.jpg)
27 лютого в Білій Церкві відбулося вручення двох міських премій – літературно-мистецької премії ім. І.С. Нечуя-Левицького та молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.Вінграновського.
Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.
Як інформував раніше «Погляд», лауреатами міської літературно-мистецької премії ім. Івана Нечуя-Левицького стали:
Валентина Коробко – керівник зразкової Студії образотворчого мистецтва «Берестяночка» Центру позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник». Роботи майстрині та її учнів неодноразово демонструвалися на вернісажах Білої Церкви, Києва, у Польщі та Болгарії, містяться в приватних колекціях Канади, Німеччини, Росії, Греції. Премію вручили за творчий доробок, виставкову діяльність та популяризацію декоративно-ужиткового мистецтва.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/imgbig-1-4-2000x1334.jpg)
Андрій Кириченко – автор трьох збірок: «От така війна», «Це наша правда», «Гільзи у кишені». Кадровий військовий, майор Збройних Сил України. Пішов на фронт навесні 2014 року. Служив у зоні бойових дій на Донбасі, в 72-й окремій механізованій бригаді ім. Чорних Запорожців, був у гарячих точках – Авдіївці, Волновасі. Премію було вручено за книгу «Гільзи у кишені».
Розмір премії становить 5 000 грн.
Міську молодіжну премію імені Миколи Вінграновського вручили:
Миколі Молодиці – артисту драми вищої категорії Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім.П.Саксаганського – за творчі здобутки на ниві театрального мистецтва.
Театральній студії «Пролог» Центру позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник» (керівник Тетяна Яковенко) – за високий рівень виконавської майстерності та активну участь у культурно-мистецькому житті міста.
Розмір премії становить 3750 грн.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/imgbig-3-1-2000x1333.jpg)
На врученні свою творчість презентували: вихованці школи мистецтв №1 Матвій Мерімерін, Павло Брігідін, Дар’я Савченко (клас викладачів Валентини Галінської, Вероніки Олійник та Тамари Євдокимової); Ірина Рябініна (клас Тамари Павленко, концертмейстер Вікторія Фещенко); театральна студія «Пролог» Центру позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник» (керівник Тетяна Яковенко).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/imgbig-2-2-2000x1333.jpg)
Фото - Білоцерківська міська рада.