"Нацспротив. Війна очима добровольців": відкрилась виставка робіт захисників Київщини
![](/storage/resized/lg/news/9bd65995-f22a-4b55-b13e-ff34c4a5e5f8/2024_04_18_3c844c8f7627033a.jpg)
Це фотохроніка війни, яку вели безпосередньо самі учасники боїв за Київщину.
Про це розповіли на сайті Київської ОВА.
![](/storage/resized/lg/news/9bd65995-f22a-4b55-b13e-ff34c4a5e5f8/2024_04_18_1713a206bf53500c.jpg)
На виставці представили фото та текстові матеріали 5 добровольців.
Микола Кравченко “Крук” — головний ідеолог Азовського руху загинув, захищаючи столицю від російських військ. На виставці зібрали останні авторські фото з підписами.
Олександр Карасьов — засновник міліарного бренду М-ТАС. У березні 2022 року Олександр Карасьов доєднався до лав 130-го батальйону територіальної оборони Києва. У січні 2024 року три балістичні ракети прилетіли в виробництво М-ТАС — цим фото поділився Олександр.
Олександр Матяш — часник АТО. З початку повномасштабного вторгнення воював у Патрульній поліції, а потім в ЗСУ. Засновник бренду чоловічої білизни та одягу Regata Club та провідник ветеранського бізнесу в Україні.
Олексій Бик — учасник АТО. З початку повномасштабного вторгнення воював у ССО “Азов-Київ”, офіцер 3-ї ОШБр. Поет та музикант. Дім Олексія під Києвом росяни розстріляли з танку через червоно-чорний прапор. В боях втратився і телефон з фотографіями, але лишився вірш про ті події на Київщині.
![](/storage/resized/lg/news/9bd65995-f22a-4b55-b13e-ff34c4a5e5f8/2024_04_18_7683e618ef4921c2.jpg)
Також на виставці представили фото Володимира Авдєєнка, який звільняв Ірпінь, воював на Харківському, Донецькому напрямках. Володимир дістав поранення в Соледар, після реабілітації очолив Київський обласний центр підготовки населення до нацспротиву.
В Київський ОВА виставка триватиме тиждень — далі поїде Київщиною та буде представлена в музеях та галереях регіону.
![](/storage/resized/lg/news/9bd65995-f22a-4b55-b13e-ff34c4a5e5f8/2024_04_18_02e52b70a02ddc86.jpg)
Нещодавно, в Ірпені відбулась групова виставка митців Приірпіння до другої річниці деокупації регіону. Вона присвячена хлопцям з ТРО Ірпеня, які у 2022 році змогли відстояти місто. Серед них однокласник співорганізаторки - Антон Козак.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.