Новини Київської області
Культура

"Нацспротив. Війна очима добровольців": відкрилась виставка робіт захисників Київщини

18 квітня в Київський обласній військовій адміністрації відкрилась соціальна виставка “Нацспротив. Війна очима добровольців”.

Фото: Київська обласна військова адміністрація

Це фотохроніка війни, яку вели безпосередньо самі учасники боїв за Київщину.

Про це розповіли на сайті Київської ОВА.

Фото: Київська обласна військова адміністрація

На виставці представили фото та текстові матеріали 5 добровольців.

Микола Кравченко “Крук” — головний ідеолог Азовського руху загинув, захищаючи столицю від російських військ. На виставці зібрали останні авторські фото з підписами.

Олександр Карасьов — засновник міліарного бренду М-ТАС. У березні 2022 року Олександр Карасьов доєднався до лав 130-го батальйону територіальної оборони Києва. У січні 2024 року три балістичні ракети прилетіли в виробництво М-ТАС — цим фото поділився Олександр.

Олександр Матяш — часник АТО. З початку повномасштабного вторгнення воював у Патрульній поліції, а потім в ЗСУ. Засновник бренду чоловічої білизни та одягу Regata Club та провідник ветеранського бізнесу в Україні.

Олексій Бик — учасник АТО. З початку повномасштабного вторгнення воював у ССО “Азов-Київ”, офіцер 3-ї ОШБр. Поет та музикант. Дім Олексія під Києвом росяни розстріляли з танку через червоно-чорний прапор. В боях втратився і телефон з фотографіями, але лишився вірш про ті події на Київщині.

Фото: Київська обласна військова адміністрація

Також на виставці представили фото Володимира Авдєєнка, який звільняв Ірпінь, воював на Харківському, Донецькому напрямках. Володимир дістав поранення в Соледар, після реабілітації очолив Київський обласний центр підготовки населення до нацспротиву.

В Київський ОВА виставка триватиме тиждень — далі поїде Київщиною та буде представлена в музеях та галереях регіону.

Фото: Київська обласна військова адміністрація

Нещодавно, в Ірпені відбулась групова виставка митців Приірпіння до другої річниці деокупації регіону. Вона присвячена хлопцям з ТРО Ірпеня, які у 2022 році змогли відстояти місто. Серед них однокласник співорганізаторки - Антон Козак.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.