#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Київщина-суспільство

Начальник поліції Київщини: ми не налаштовані штрафувати «всіх» і «вся»

07.04.2020 Альона Ткаченко 0

Начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов звернувся до жителів Київщини у Facebook. Він запевнив, що правоохоронці не налаштовані штрафувати «всіх» і «вся», проте наголосив на важливість забезпечення протиепідемічних заходів.

"Ми розуміємо, що на поліцію покладена велика відповідальність, сприймаємо ваше нерозуміння, або несприйняття деяких обмежень, встановлених Урядом України. Але повірте, це надважливо - зменшити наші контакти, аби попередити розповсюдження коронавірусу", – зауважив він.

Також шеф поліції зазначив, що з людьми вестимуть переконливі профілактичні бесіди, щоб вони не порушували правил карантину, і не треба сперечайтеся з поліцейськими, а поважати кожного.

"Нікому з нас не потрібні ці протоколи. Але стосовно злісних порушників правопорядку, які зневажають наше суспільство, будуть вжиті всі необхідні заходи, передбачені Законом. «Я одягаю маску, щоб захистити тебе, а ти одягаєш маску, щоб захистити мене!» – за цим принципом всі ми швидко впораємось з цією хворобою!", – сказав Нєбитов.