Новини
Головні новини
Ірпінь

Начальник казначейства Ірпеня приховує інформацію від людей

12.01.2021 Людмила Борисова 0

Керівник ірпінського казначейства Петро Остринський намагається приховати від людей інформацію про те, скільки грошей на розвиток міста сплатив до бюджету забудовник "Орлан-Інвест Груп".

Наприкінці минулого року депутат від ірпінської фракції ВО "Свобода" Роман Погорілий написав запит до керівництва державного казначейства Ірпеня, в якому поцікавився сумою пайових внесків на розвиток інфраструктури міста (електро-, водопостачання, водовідведення, школи, дитячі садочки тощо), які сплатив забудовник "Орлан-Інвест груп" (Антон Мирончук).

Йому надійшла відповідь від начальника казначейства, прочитавши яку, стає зрозуміло, що це проста відписка, а запитувану інформацію, ймовірно, намагаються приховати від громади.

Своє обурення з цього приводу висловив адвокат Віталій Купрій. Ось що він написав у соцмережі:

"Цікаві події відбуваються у державному казначействі Ірпеня. Його керівник на запит депутата від "Свободи" Романа Погорілого про надходження коштів у бюджет відповідає: "Нічого не знаю, облік не ведемо. Але якщо Ви надасте нам інформацію про дату, суму платежу і назву платника, то ми надамо Вам запитувану інформацію про дату, суму платежу і назву платника!!!"

Купрій наголосив, що депутат практично виявив корупційну оборудку з коштами, які мають сплачувати (але не сплачують) громаді забудовники як пайові внески на розвиток інфраструктури міста, а йому у відповідь - "симуляція божевільного з провалом у пам'яті".

"Пане Петре Остринський! Ви людей за ідіотів маєте? Ви порушуєте вимогу декількох законів України та стаєте потенційним фігурантом кримінальної справи! У сучасному світі інформаційних технологій Вам треба лише підійти до комп'ютера і ввести код підприємства. За мить побачите скільки, за що, коли воно сплачувало (або не сплачувало) до бюджету за останні роки. Далі вставити папір у принтер і натиснути "друк" та віддати депутату. Рекомендую написати скаргу на дії цього пройдисвіта", - зазначив адвокат.

Раніше "Погляд" розповідав, як обурені інвестори ЖК “Нью Йорк” Мирончука прийшли під Ірпінську міськраду.

Також ви можете переглянути програму “МаХляри” про будівельні “піраміди” Мирончука.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.