Новини
Головні новини
Ірпінь

Начальник казначейства Ірпеня приховує інформацію від людей


Керівник ірпінського казначейства Петро Остринський намагається приховати від людей інформацію про те, скільки грошей на розвиток міста сплатив до бюджету забудовник "Орлан-Інвест Груп".

Наприкінці минулого року депутат від ірпінської фракції ВО "Свобода" Роман Погорілий написав запит до керівництва державного казначейства Ірпеня, в якому поцікавився сумою пайових внесків на розвиток інфраструктури міста (електро-, водопостачання, водовідведення, школи, дитячі садочки тощо), які сплатив забудовник "Орлан-Інвест груп" (Антон Мирончук).

Йому надійшла відповідь від начальника казначейства, прочитавши яку, стає зрозуміло, що це проста відписка, а запитувану інформацію, ймовірно, намагаються приховати від громади.

Своє обурення з цього приводу висловив адвокат Віталій Купрій. Ось що він написав у соцмережі:

"Цікаві події відбуваються у державному казначействі Ірпеня. Його керівник на запит депутата від "Свободи" Романа Погорілого про надходження коштів у бюджет відповідає: "Нічого не знаю, облік не ведемо. Але якщо Ви надасте нам інформацію про дату, суму платежу і назву платника, то ми надамо Вам запитувану інформацію про дату, суму платежу і назву платника!!!"

Купрій наголосив, що депутат практично виявив корупційну оборудку з коштами, які мають сплачувати (але не сплачують) громаді забудовники як пайові внески на розвиток інфраструктури міста, а йому у відповідь - "симуляція божевільного з провалом у пам'яті".

"Пане Петре Остринський! Ви людей за ідіотів маєте? Ви порушуєте вимогу декількох законів України та стаєте потенційним фігурантом кримінальної справи! У сучасному світі інформаційних технологій Вам треба лише підійти до комп'ютера і ввести код підприємства. За мить побачите скільки, за що, коли воно сплачувало (або не сплачувало) до бюджету за останні роки. Далі вставити папір у принтер і натиснути "друк" та віддати депутату. Рекомендую написати скаргу на дії цього пройдисвіта", - зазначив адвокат.

Раніше "Погляд" розповідав, як обурені інвестори ЖК “Нью Йорк” Мирончука прийшли під Ірпінську міськраду.

Також ви можете переглянути програму “МаХляри” про будівельні “піраміди” Мирончука.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.