#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство

На зустрічі в Іванкові керівник "Укрпошти" пообіцяв не закривати поштові відділення навіть у маленьких селах

31.01.2020 0 Косянчук Інна 0

Сьогодні, 31 січня, під час спілкування Ігоря Смілянського із поштарями Іванківського району очільник структури заявив також, що з 1 липня відбудеться підняття зарплати для працівників «Укрпошти».

Як повідомила депутатка із фракції «Слуга народу» Ольга Василевська-Смаглюк у Facebook, саме вона ініціювала таку зустріч. «Скандал із надвисокими заробітними платами топ-чиновників, зокрема і очільника Укрпошти Смілянського, підштовхнув мене на думку організувати таку зустріч в одному із віддалених поштових відділень області, де підлеглі могли б разом із керівником обговорити проблеми галузі, зокрема і зарплати простих поштарів.  Так, в Іванківському та Поліському районах Київської області, деякі поштарі отримують в 1000 разів менше, ніж керівник їхньої організації. При цьому працювати доводиться не в теплому офісі, а в мороз і дощ на неасфальтованих та неосвітлених вулицях. Я направила відповідний лист пану Смілянському, на що він неочікувано погодився. Тож дискусія має бути цікавою», зауважила Ольга Смаглюк. Щоправда, під час підготовки заходу його час коригувався, а зустріч у приміщенні Іванківської РДА, за інформацією Ольги Смаглюк, було відмінено.

У поштовому відділенні зустріч відбулася сьогодні, 31 січня.

«Зокрема, під час зустрічі Смілянський заявив, що «Укрпошта» не збирається закривати свої відділення, навіть якщо вони розташовані у маленьких селах. Окремо він розповів про перспективи розвитку «Укрпошти». Також Смілянський заявив, що з 1 липня відбудеться підняття зарплати для працівників «Укрпошти». Нагадаємо, у фінансовому плані АТ «Укрпошта» вказано, що зарплата керівника цього року становитиме 1 млн 866 тис. 808 грн на місяць», повідомив Главком. Відео спілкування Смілянського з поштовиками на сайті ресурсу можна переглянути за посиланням.

 Ольга Василевська-Смаглюк у Facebook також опублікувала відео зустрічі Смілянського з співробітниками пошти. Його можна переглянути за посиланням. Серед питань, що обговорювалися під час зустрічі, йшлося, зокрема, й про вчасну доставку друкованої періодики передплатникам.

Раніше ІА "Погляд" повідомляв про рішення керівництва "Укрпошти" закрити 5-7 тисяч відділень у сільській місцевості.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів