#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Спорт

На Згурівщині відкрили workout-майданчик

27.11.2020 Оксана Кириленко 0

Workout-майданчик з вуличними тренажерами відкрили в Новій Олександрівці Згурівської селищної об’єднаної територіальної громади на території опорного загальноосвітнього начального закладу “Новоолександрівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" по вулиці Перемоги, 2.

Фото прес-служби Управління молоді та спорту

Як повідомили в Управлінні фізичної культури і спорту КОДА, на штучному газоні тепер знаходяться 11 тренажерів: : жим від грудей - верхня тяга, СК Воркаут, жим ногами, маятник–твістер, повітряний ходок, батерфляй (без сидінь), гребний тренажер, Хос Райдер, степпер–тренажер для привідних та відвідних мʼязів стегна, орбітрек, важільна тяга. Зі зручностей згідно проєкту облаштовані лава та урна.

Фото прес-служби Управління молоді та спорту

За яким графіком функціонуватимуть відкрита споруда в Новій Олександрівці, залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні, адже адаптивний карантин триває. 

Фото прес-служби Управління молоді та спорту

Нещодавно «Погляд» повідомляв, що у Згурівці хочуть переобладнати гуртожиток в житловий будинок.

Також на Броварщині відкрито два нових спортивних майданчика.