На Вишгородщині знайшли зниклого Богдана Уніченка
Менше доби знадобилося оперативникам карного розшуку, щоб розшукати дворічного «мандрівника» з Рагівки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/Znajshly1.jpg)
Сьогодні «Погляд» повідомляв, що 14 квітня зник хлопчик с села Рагівка (Поліська ОТГ) Богдан Уніченко.На місці були організовані пошукові заходи. Максимально було задіяно особовий склад Вишгородського районного управління поліції, усі служби ГУНП в Київській області на чолі з заступником начальника Максимом Очеретяним, бійці ПСПОП «Миротворець», кінологи, Нацгвардійці та служби ДСНС, волонтери.
І от – радісна новина – хлопчика знайшли! .
«Це найкращій у житті подарунок оперативникам поліції Київської області на День карного розшуку! Дякую всім!», - повідомив очільник Поліції Київщини Андрій Нєбитов.
Також поліція Київської області повідомила, що наразі життю та здоров'ю дитини нічого не загрожує.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/Znajshly2.jpg)
Як повідомляв «Погляд», днями Білоцерківські патрульні розшукали зниклу дитину. Також дідуся, який зник у Києві на Жулянах, знайшли.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.