#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Вишгород
Здоров'я

На Вишгородщині за добу – 22 випадки COVID-19

06.10.2020 0 Косянчук Інна 0

Крива захворюваності на коронавірус у районі істотно зросла, знову зафіксовано летальний випадок.

Ілюстрація Вишгородської РДА

Ситуація з коронавірусом у Вишгородському районі стає все тривожнішою: якщо раніше кількість захворювань ішла на десятки щодоби, то станом на сьогодні, 6 жовтня, зафіксовано 22 випадки COVID-19. Нині виявлено 544 випадки, тоді як 5 жовтня було 522, 4 жовтня – 514.

Кількість летальних випадків останнім часом також загрозливо почастішала. Так, станом на 29 вересня було зафіксовано 7 смертей, на 30 вересня – 8, на 3 жовтня – 9, а сьогодні, 6 вересня, Вишгородська РДА на своїй Фейсбук-сторінці повідомила про 10 смертельних випадків від коронавірусу.

За повідомленням  Вишгородського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України» найбільше випадків коронавірусу – 279 – виявлено у Вишгороді, з них  11 – за останню добу. 5 нововиявлених хворих – у селі Нові Петрівці, загалом з початку епідемії тут зафіксовано 54 випадки. Двох хворих за добу виявили у Старих Петрівцях (загалом 25 випадків). Ще двох у селищі Димер (загалом 35 випадків), по одному у Хотянівці (загалом 13) та Лютежі (загалом 20).

З початку епідемії станом на 6 жовтня у районі одужало 323 особи. Кількість тих хто подолав коронавірус, зростає, так, станом на 5 жовтня повідомлялось, що з початку епідемії на Вишгородщині одужало 316 осіб, на 1 жовтня було 284 особи, що подолали коронавірус.

Медики закликають усіх бути обачними і уважно ставитися до здоров’я свого і своїх близьких.

Як повідомляв «Погляд», 335 киян підхопили коронавірус за добу.