Новини
Вишгород

На Вишгородщині волонтери виявили псевдо-притулок для собак

24.11.2021 Созанська Ірина 0

Заморених голодом і побитих тварин тримали у «притулку»  Лора у селі Кухарі, Вишгородського району.

Фото: pixabay.com

Про справжнє пекло для беззахисних тварин написала у Facebook  зоозахисниця Ярослава Коба.

Вона повідомила, що кілька місяців тому, до організації URSA, яка бореться із жорстоким поводженням з тваринами, звернулися волонтери і розповіли, що в селі Кухарі, Вишгородського району, знаходиться псевдо-притулок для тварин Лора у якому понад 100 собак утримують у жахливих умовах.

Як з'ясувалося, власниця «притулку» Яна Ренк б'є тварин, морить голодом і не лікує. При цьому притулок закритого типу, тобто туди не пускають відвідувачів, а фінансову допомогу жінка приймає лише на банківську картку.

Кошти, які небайдужі люди надсилають на утримання собак, вона витрачає на себе, а тварини просто гинуть від голоду та хвороб.

Після звернення волонтерів до поліції, правоохоронці вирішили навідатися до псевдо-притулку, але власниця відмовилася впускати поліцію і врешті довелося зламувати замок, аби потрапити на територію.

«Одна собака – просто лежала мертва у вольєрі, понад 70 собак потребують термінового лікування, інші – просто худющі, з ранами на тілі, з кістками, що стирчать, просто доживають лічені дні.  Сотня тварин стала заручниками людської жорстокості та бажанню наживи.

Адже, повторюю на утримання тварин, Яні щомісяця надходили чималі суми від небайдужих, от тільки до собак вони чомусь не доходили», – розповіла волонтерка про те, що побачила всередині «притулку».

Наразі відкрито кримінальну справу за статтею 299 ККУ, жорстоке поводження з тваринами.Власниця Лори має виїхати з території, а волонтери будуть вирішувати, як допомогти тваринам. Поки зоозахисники уклали договір аренди з власником приміщень де знаходяться тварини і тепер вони можуть офіційно знаходиться на території притулку.

Нагадаємо, жінка на Оболоні, що в Києві, тримала у двокімнатній квартирі вовка разом із борсуком, двома лисицями, хижими птахами та 8 породистих собак. Усі вони проживали в собачих клітках. При вилученні тварин, – зооактивістам довелося рятувати вовка. Він мав 6 відкритих переломів на одній нозі.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.