Новини
Новини Київської області
Акції
Вишгород

На Вишгородщині відбувся безплатний ярмарок


Вишгородська асоціація багатодітних родин «Перлина» провела благодійну акцію у селі Димері

Уявіть собі ніби звичайний ярмарок, де на прилавках – одяг, взуття, дитячі іграшки тощо, люди підходять, вибирають, і… беруть усе безплатно. Саме така подія відбулася у селі Димері. Волонтери Вишгородської асоціації багатодітних родин «Перлина» привезли сюди «запаси» Банку одягу, якими вирішили поділитися з димерцями. Все привезене – в доброму стані, то ж люди охоче брали те, що згодиться і дорослим і дітям. Адже в умовах нинішньої дороговизни таких товарів для багатьох це хороша підмога. «Людей було чимало, люди раділи та не вірили, що можна щось отримати безкоштовно», розповіла керівник асоціації «Перлина» Ольга Кондратюк.

Банк одягу функціонує у Вишгороді недавно, лише трохи більше місяця тому він отримав приміщення. Це було непросто.  «Погляд» розповідав про те, скільки зусиль довелось витратити «Перлині», аби знайти і отримати приміщення, у якому можна було б розмістити речі. Коли волонтери «Перлини» – багатодітні мами – його облаштовували – звернулись до небайдужих вишгородців допомогти стійками для одягу, поличками, вішаками і люди відгукнулись.

Нині  «Перлина» пропонує приходити до Банку одягу приходити всім, хто хоче узяти необхідне, або принести речі в хорошому стані, які ще можуть послужити іншим. До речі, приносять не лише одяг і взуття. Приміром, недавно запропонували дитячий візок, з якого вже виріс малюк.

До речі, Банк одягу від «Перлини» ще раніше, ніж у Вишгороді, з’явився у селі Старих Петрівцях. У Нових Петрівцях також є локація, куди всі можуть принести чи взяти безоплатно те, що їм потрібне. Однак люди з навколишніх сіл не завжди мають час і можливість добратися до цих локацій. То ж «Перлина» започаткувала акції Виїзного Банку одягу. «Дякуємо кожній родині, яка віддає одяг, іграшки, взуття!», каже Ольга Кондратюк.

Фото асоціації "Перлина"