На Вишгородщині в лісі вбили вагітну олениху
Браконьєра затримали працівники мисливського господарства "Ошитки" та державної лісової охорони ДП "Вищедубечанський лісгосп".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/Lisgosp1_ob.jpg)
Несподіваним став результат спільного рейду працівників мисливського господарства "Ошитки" та державної лісової охорони ДП "Вищедубечанський лісгосп", який вони провели 3 червня. Метою заходу було виявити порушення правил полювання та браконьєрів, тож зрозуміло, що саме порушників шукали в лісі, але аж на таке ніхто не очікував.
«Громадянин, порушуючи правила полювання, використовуючи зброю ІЖ-27 (набої 16), добув самку оленя благородного, яка була вагітна. Отже, було виявлено ознаки порушень ч.2 ст.85 КУпАП "Повторне порушення правил полювання (полювання без належного на те дозволу, в заборонених місцях, у заборонений час, забороненими знаряддями або способами, на заборонених для добування тварин) чи таке, яке мало наслідком добування, знищення або поранення тварин», - повідомляє ДП «Вищедубечанський лісгосп».
Також лісівники інформують, що збитки унаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання оцінюються у розмірі 90 тис. грн.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/Lisgosp2.jpg)
На місце події було викликано оперативно-слідчу групу, а далі, згідно із нормами законодавства, проведено експертизи та складено протокол про адміністративне правопорушення, який буде спрямовано до суду для розгляду та притягнення браконьєра до відповідальності й відшкодування збитків.
Фото: Вищедубечанський лісгосп