Новини
Новини Київської області
Вишгород
Надзвичайні новини
Екологія
Кримінальні новини

На Вишгородщині в лісі вбили вагітну олениху


Браконьєра затримали працівники мисливського господарства "Ошитки" та державної лісової охорони ДП "Вищедубечанський лісгосп".

Несподіваним став результат спільного рейду працівників мисливського господарства "Ошитки" та державної лісової охорони ДП "Вищедубечанський лісгосп", який вони провели 3 червня. Метою заходу було виявити порушення правил полювання та браконьєрів, тож зрозуміло, що саме порушників шукали в лісі, але аж на таке ніхто не очікував.

«Громадянин, порушуючи правила полювання, використовуючи зброю ІЖ-27 (набої 16), добув самку оленя благородного, яка була вагітна. Отже, було виявлено ознаки порушень ч.2 ст.85 КУпАП "Повторне порушення правил полювання (полювання без належного на те дозволу, в заборонених місцях, у заборонений час, забороненими знаряддями або способами, на заборонених для добування тварин) чи таке, яке мало наслідком добування, знищення або поранення тварин», - повідомляє ДП «Вищедубечанський лісгосп».

Також лісівники інформують, що збитки унаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання оцінюються у  розмірі 90 тис. грн.

На місце події було викликано оперативно-слідчу групу, а далі, згідно із нормами законодавства, проведено експертизи та складено протокол про адміністративне правопорушення, який буде спрямовано до суду для розгляду та притягнення браконьєра до відповідальності й  відшкодування збитків.  

Фото: Вищедубечанський лісгосп